back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Niewdzięcznik

  Albo Donald Tusk uznał, że cioteczka Angela już mu w niczym nie pomoże, albo wypowiedział się na wyrost i czekać go mogą srogie konsekwencje. Rozumiemy, że jego wpis dotyczył lockdownu na terenie Niemiec, bowiem tak pisze on na swoim twitterowym koncie: „Chaotyczny i niekonsekwentny lockdown niszczy ludzi, nie wirusa, a wybiórcza i niepełna tarcza nie powstrzyma upadku tysięcy małych firm. Mniej restrykcji, więcej pomocy!”.

  Tym razem nie pochwalił się znajomością języka niemieckiego, o czym mogliśmy się przekonać przy okazji pewnego wystąpienia Donalda Tuska na forum delegatów niemieckiego CDU. Być może Angela Merkel przeoczy możliwość tłumaczenia i nie połapie się o kim ten Donek pisze.

  My wątpliwości nie mamy, że Tusk wymierzył cios w Merkel. Magazyn „Bild” cytuje Angelę Merkel, która oznajmia: „Sytuacja wymknęła się nam spod kontroli – powiedział kanclerz w trakcie konferencji. – Musimy być jeszcze bardziej rygorystyczni, w przeciwnym razie wrócimy tam, gdzie byliśmy dwa tygodnie temu. Niemcy muszą dojść do wskaźnika zakażeń poniżej 50 na 100 tys. Mieszkańców”.

  Panie Donaldzie, martwimy się o pana. Nie takiej wdzięczności domagałaby się od pana Angela. To, że już wkrótce kończy swoją kadencję nie oznacza, że ma pan traktować ją bez należnego szacunku. Gryzie pan rękę, która przez niemal 20 lat pana karmiła. Cóż za niewdzięczność. Pan zachowuje się nielojalnie, a potem cały polski naród musi być kojarzony z kimś takim jak pan.

  Stanowczo się takiemu działaniu Tuska sprzeciwiamy. Pani Angelo, Polacy wspierają panią w walce z pandemią. Skoro większe obostrzenia na terenie Niemiec trzeba wprowadzić, to my to uszanujemy. Proszę działać i nie oglądać się na byłego kolegę Donalda.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap