back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Niewygodny sondaż Kantar

  Hmm, to bardzo ciekawe. Kantar opublikował wyniki swojego sondażu, a tu cisza po opozycyjnej stronie. Jedynie jakieś odpryski w postaci wypocin Moniki Mesuret, która na Twitterze pisze: „Najnowszy Kantar Public daje PiS 30, KO 22, Lewicy 8, Hołowni 8, Konfederacji 7, PSL 4, Kukizowi 3, AgroU 1. To kto ten stolik wywróci?”

  Kantar kojarzony głównie z tym, że do ich badań dosypuje Platforma Obywatelska, jak widać zdenerwował panią Monisię, która jest bardziej opozycyjna niż sam Tusk i spowodował milczenie wśród polityków opozycji. Tym bardziej, że w stosunku do badań poprzednich PO zanotowała minus 6 punktów procentowych. Nie pomogła śląska kampania i obiecanie babcinego. Nie pomogły trudy maratonu, na który porwał się Tusk licząc, że tym sposobem procencików przybędzie.

  Truskawką na torcie jest zapewne fakt, że o sondażu Kantar doniosła Gazeta Wyborcza, która pisze: „Traci i partia Kaczyńskiego, i partia Tuska. Ale ta druga więcej”. Współczujemy autorowi, któremu palce musiały krwawić, jak wystukiwał to zdanie na klawiaturze swojego komputera.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com@MateuszPluta02

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap