back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nitras wywęszy wszystko

  A to paradne! Jak donosi centrala Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras miał zostać człowiekiem, który będzie strzegł wyborów. Ten fakt rozbawił cały internet. Nas także. Znając temperamet posła Nistrasa będzie jeździł po lokalach wyborczych i zaglądał ludziom przez ramię, czy oby nie zakreślali kandydatów PiS. Jeśli kogoś na tym procederze przyłapie, to obetnie rękę, która tego faktu dokonała. Zapewne sprawdzi także, czy długopisy maja odpowiedni kolor wkładu i czy nie jest to znikający atrament.

  Podobnie, jak my myślą uczestnicy internetu. Znany z podszywania się pod inne osoby na Twitterze „Człowiek bóbr”, dzisiaj zafunkcjonował, jako organizacja. Ni mniej ni więcej, a Platforma Obywatelska i zamieścił tweeta: „Sławomir Nitras będzie z ramienia KO przygotowywał obronę wyborów przed manipulacjami i fałszerstwami! Wywęszy każdą manipulację!”. Krzysztof Fusette także rozbawiony nominacją Nitrasa zauważył: „Pan Nitras ma strzec wyborów. Pewnie będzie trochę szarpaniny i grzebania w cudzych rzeczach.” Mecenas Smoktunowicz w swoim wywodzie o posadzie Nitrasa wspomina także jego szefa Donalda Tuska: „Donald Tusk oskarża PIS o zamiar sfałszowania najbliższych wyborów. Domniemywa to z faktu zmiany ordynacji wyborczej mającej na celu zwiększenie, tradycyjnie niskiej, frekwencji wyborczej. Smaku akcji „przypilnowania wyborów” dodaje fakt, że na jej czele stanie Sławomir Nitras.”.

  Oj będzie się działo przy urnach, będzie 😊

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap