back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nitrasowi skończył się bon turystyczny i domaga się drugiego

  Te korki w kierunku Pomorza, to tylko ściema. To Trzaskowski robi na złość Warszawiakom i ustawia korki na trasach wylotowych w kierunku naszego polskiego morza. Te długie kolejki do odpraw na lotniskach w kierunku popularnych zagranicznych destynacji, o także ściema. To zapewne migranci z granicy polsko-białoruskiej, jakimś dziwnym trafem mówiący po polsku lub rodziny pracowników LOT.

  Tak jest wg naszej polskiej opozycji, bo według niej Polaków nie stać na wakacje. Sławomir Nitras pisze na Twitterze: „Wszędzie gdzie bylem ostatnio Sandomierz, Bieszczady, Lublin i Zamość, Podlasie, Mazury i na Pomorzu słyszę od właścicieli pensjonatów, że turystów w tym roku jest dużo mniej, że tragiczny sezon. Po 8 latach PiS Polacy już nie mają za co jechać na wakacje panie Morawiecki”. Wcześniej podobne opinie wygłaszał szef Nitrasa, Donald Tusk. Przekonywał na jednym ze spotkań, jak drogo i stad nieatrakcyjne jechać na wakacje. Przekonywał zapewne tych, którzy już siedzieli na walizkach.

  Sławomirowi Nitrasowi odpowiadają internauci. Kibic Legii zauważa: „Zdaje Pan sobie sprawę, że przy takiej ilości kłamstw ludzie przestają Panu i pańskiej partii wierzyć? Ludzi nie stać na wakacje dlatego Warszawa jest pusta, a co jakiś czas w kierunku morza są gigantyczne korki. Ludzie te zdjęcia z wakacji pewnie dla żartu wstawiają!”. Pan Roberto dzieli się kawałkiem swojego wakacyjnego życia: „Mnie też nie było stać jak takie ofiary jak wy rządzili Polska. A teraz obecnie pozdrawiam że słonecznej Italii. A tydzień temu wróciłem z Grecji. Polaków wszędzie bardzo dużo. Jesienią powiemy wam „wypierdalać” tak po waszemu Towarzyszu.” „Sławek co ty pitolisz ???? Wszędzie wiary tyle że masakra …. Nie ma biedy w Polsce … I to nie dzięki wam” – upomina Nitrasa internauta Belski.

  Nitrasowi chyba bon turystyczny wyszedł.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: theoniondaily/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap