back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nowa Inwestycja PIS ma zmienić oblicze Polski! Pieczę nad budową wziął Mateusz Morawiecki

  Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie próżnuje. Oprócz Piątki Kaczyńskiego (zestawu programów socjalnych) postanowiono postawić monumentalne arcydzieło technologii oraz polskiej myśli technicznej.

  Kosmodrom imienia Lecha Kaczyńskiego stanie w miejscu byłego lotniska cywilnego w Radomiu. Przygotowania infrastruktury już się rozpoczęły. Niebawem, staniemy się konkurencją dla takich potęg jak Federacja Rosyjska czy USA – zapewnia Mateusz Morawiecki

  Ministerstwo Obrony już pracuje nad nowymi stopniami dla sił powietrzno-kosmicznych w których skład będą wchodzili piloci, piechota-kosmiczna oraz galaktyczne siły specjalne.

  Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kosmodrom z całą infrastrukturą zostanie oddany do użytku w 2027 rok. Rakieta bojowa Orzeł Bielik rozpocznie patrol nad Polską Przestrzenią Kosmiczną (PPK) rok później.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap