back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nowe watki afery podsłuchowej. „Psychiatrzy w Polsce mają ręce pełne roboty”

  Śledczy Rzeczkowski na tropie afery

  Gdy wybuchła afera podsłuchowa z „Sowa i Przyjaciele” Donald Tusk obiecywał, że wyjaśni sprawę. Jego służby w galopie zabrały się za wyjaśnianie i chyba te służby były marne, bo nie dotarły do tego, do czego dotarł redaktor Rzeczkowski. Ten dziennikarz śledczy postanowił przejąć sprawę od Łuczaka, który nomen omen dostał awans na stopień generała od Prezydenta Komorowskiego za rozwikłanie afery i po siedmiu latach Polacy mogli się dowiedzieć, że za aferą podsłuchową stali Rosjanie. Ba, pan redaktor sugeruje, że to PiS sprzedał nagrania Rosjanom. Rosjanie zapewne sprzedali Falencie, a Falenta sprzedał PiS, a PiS sprzedał gazetom. Pan Rzeczkowski za tę logikę powinien dostać prestiżową nagrodę. Może karnet na darmowe obiady, w jakiejś restauracji, gdzie stołuje się Donald Tusk.

  Śledczy Giertych ma swoją koncepcję, a właściwie dwie

  Z publikacja Newsweeka zapoznał się dogłębnie Roman Giertych. On poszedł dalej w śledztwo. Ma czas, bo siedzi w swojej rezydencji w słonecznej Italii i się nudzi. Tenże Giertych postanowił do wątki PiS dołączyć wątek dziennikarzy, którzy niby mieli współpracować z Rosjanami. To Majewski, Latkowski i Nisztor. „Dzisiejszy tekst „Newsweeka” powinien wstrząsnąć wszystkimi. Marek Falenta przeprowadził aferę podsłuchową w porozumieniu z rosyjskimi służbami specjalnymi. Zrobił to razem z ludźmi PiS (Latkowski, Nisztor, Majewski i wielu innych) po to, aby obalić rząd PO i ustanowić PiS.” – napisał śledczy Giertych po to, by po 24 godzinach zmienić zdanie i ustalić inne fakty: „Sikorski wraz z ministrami Niemiec i Francji w kluczowym momencie przesądzili o sukcesie Majdanu. Operacja „Afera Podsłuchowa” została rozpoczęta przez rosyjskie służby specjalne zaraz po zwycięstwie Majdanu. Falenta i jego pomagierzy powinni mieć zarzuty szpiegostwa (art.130 kk).”. czy ktoś jeszcze nadąża za logika pana Giertycha? Nam wydaje się, że pisanina pana Romka na TT jest wynikiem niedotlenienia organizmu przy omdleniu, którego doznał, gdy do jego drzwi zapukały służby.

  My zgadzamy się z logiką mecenasa Smoktunowicza, który na TT napisał: „Wpierw chore wyznania byłego szefa SKW o infiltracji polskiego rządu przez rosyjskie służby. Teraz teoria, że to Rosja poprzez aferę taśmową stała za obaleniem PO i przejęciem władzy przez PIS. Wszystko im składa się w całość. Psychiatrzy w Polsce muszą mieć pełne ręce roboty…”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap