back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nowośmieszna

  Gdyby ktoś nie pamiętał, to jest taka partyjka co się zowie Nowoczesna. Założył ją Ryszard Petru. Później kasę tejże partii przekręcił mąż Gasiuk-Pihowicz, Petru poleciał na Maderę, ster partii przejęła autorka większości głupich wpisów na TT, Lubnauer i Nowoczesna stała się przybudówką Platformy Obywatelskiej. Jeszcze nie ma oficjalnego połączenia, ale Nowoczesna zapewne wkrótce osiągnie ten sam pułap co Wiosna Biedronia i stanie się frakcją.

  Wczoraj odbyła się Rada Krajowa Nowoczesnej, na której prym wiódł chyba nowy jej przewodniczący, Donald Tusk. Nie było żadnej skomplikowanej procedury przejęcia władzy, bo i nie było takiej potrzeby. Dla tych kilku delegatów Tusk sobie rąk nie będzie brudził i głowy zawracał. Przyszedł, przemówił i pozował „na ściance” ściskając ręce wszystkich, kilku delegatów, którzy dzisiaj tym uściskiem chwalą się w mediach społecznościowych.

  Aksamitne „przejęcie” władzy przez Tuska w Nowoczesnej nie było jednak najśmieszniejsze. Prawdziwy ubaw mieliśmy z efektu końcowego Rady Krajowej Nowoczesnej. Ta efemeryda postanowiła swoje zebranko zakończyć wezwaniem. Wezwaniem premiera Mateusza Morawieckiego i rządu do natychmiastowego wykonania wyroków TSUE, a także do przyspieszenia akcji szczepień przeciw COVID-19. Zaapelowała też o przedłużenie koncesji TVN i jak najszybsze wejście Polski do strefy euro. Dobrze, że radio Zet zmarnowało trochę swojego czasu i podzieliło się z nami tym komunikatem na TT. Zrobili nam tym samym dzień, ale nie tylko nam. Pod wpisem radiowców komentarze internautów. Jacek Wrona pyta: „Było pite na radzie?!” i dobrze zorientowany internauta mu odpowiada: „Gorzej, oni tak na trzeźwo”.

  Nam przychodzi jedno do głowy. Czas już wezwać Nowoczesną do przemyślenia zmiany nazwy na Nowośmieszna. Będzie łatwiej, prościej i zabawniej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap