back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Obraza profesora

  Cokolwiek by rząd nie zrobił w walce z zarazą to opozycja i tak to podda krytyce. Za wszystko obrywa premier Morawiecki, ministrowie zdrowia szumowski i Niedzielski, minister koordynator Dworczyk. Oczywiście obrywa też lider Zjednoczonej Prawicy Jarosław Kaczyński. Obrywa za wszystko, to dlaczego nie obarczyć go także chronologicznie: maseczki, respiratory, płyn do dezynfekcji, szpitale, personel medyczny, szczepionki. Panowie nie dostali łomotów jeszcze tylko za fakt występowania pandemii w Polsce. Ten zarzut jeszcze nie padł, ale spodziewamy się go właściwie każdego dnia i zdumieni jesteśmy ospałością w tej sprawie rekinów opozycji.

  Wyżej wymienieni panowie do ciągłych ataków są już przyzwyczajeni i zdołali się zaimpregnować. Ofiara jednak jest. Ciągłej nagonki nie wytrzymał minister Szumowski. Facet nie spał, nie dojadał, gdy nastała pierwsza fala, kiedy trzeba było walczyć o każdą maseczkę, czy respirator, gdy w kolejkach do producentów stał cały świat, a wygrywali Ci najbogatsi. Pozostali Panowie choć codziennie stają przed plutonem egzekucyjnym opozycji walczą dla dobra rodaków. To są jednak politycy i chyba już przywykli do ciągłej frustracji opozycji. Skoro politycy obozu rządzącego się nie poddają, to trzeba przypuścić napaść na specjalistów.

  Dziś w porannym programie RMF, redaktor Mazurek zaprosił gwiazdę ostatnich dni Platformy Obywatelskiej Izabelę Leszczynę. Prowadzący rozmowę dziennikarz przytoczył opinię profesora Zembali, o tym że rząd świetnie sobie radzi z pandemią. Posłanka bez zastanowienia odparła, że profesor Zembala żyje w świecie nierzeczywistym. Czy tylko nam się wydaje, że posłanka posunęła się o krok za daleko? Nie, nie tylko nam oburzenie swoje wyraził także redaktor Mazurek i odparł, że to jest wstyd, co Leszczyna powiedziała o profesorze. Na nic zdało się wykrętne tłumaczenie posłanki, że mówiąc tak miała na myśli, iż profesor być może dobrze kieruje kliniką, ale o ogólnopolskiej walce z pandemią raczej nic nie wie. Zapewne wg niej tylko politycy PO mają licencję na tę wiedzę. Profesor Zembala pewnie oczu nie ma, czytać międzynarodowych raportów nie umie i stąd pochwały dla premiera Morawieckiego i ministrów zdrowia.

  Szanujemy pracę i wiedzę profesora Zembali i mamy nadzieję, że mściwy nie jest, a posłanka Leszczyna po wydanej opinii na temat wybitnego medyka nie będzie nigdy musiała skorzystać z jego wiedzy fachowej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: rmffm.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap