back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Obrona kumpla

  Hitem wczorajszego dnia było recenzowanie wywiadu Radka Sikorskiego dla Moniki Olejnik w „Kropce nad i”. Nie można się jednak dziwić Polakom, że przeżywszy szok przed swoimi odbiornikami telewizyjnymi zechcieli się podzielić odczuciami. Sikorski już wielokrotnie zaskakiwał swoimi wypowiedziami. Mamy wrażenie, że urządził sobie konkurs z samym sobą na najgłupszą myśl. Tylko tym razem uczestnicy internetu zastanawiają się, czy europoseł Platformy Obywatelskiej nie zdradził się przyjaźnią z Ławrowem, który jest równie pyskaty jak Sikorski i ten fakt mógł panów do siebie zbliżyć.

  Radosław Sikorski w programie stacji TVN24 zapewniał, że Ławrow nie wiedział wcześniej o aneksji Krymu, ani o napaści na Ukrainę. Skąd taka wiedza u Sikorskiego, czy od samego Ławrowa, który już szuka sprzymierzeńców, gdyby agresja Putina na Ukrainę zakończyła się klęską Rosji? Przypomniała nam się w związku z tym historia innego szefa MSZ. Ribbentrop, szef faszystowskiego MSZ tłumaczył w Norymberdze, że o bestialstwach II wojny światowej i okupacji nic nie wiedział. Norymberski wymiar sprawiedliwości jednak mu nie uwierzył przeciwnie niż Sikorski. Ten kupił bajki swojego koleżki.

  Pamiętne zdjęcie Sikorskiego z Ławrowem na balkonie pałacu w Łazienkach Królewskich. Panowie palili papieroski i zachowywali się, jak dwaj najlepsi koledzy. Warto ten fakt przypominać w kontekście słów Sikorskiego w „Kropce nad i”. Chcemy tylko uświadomić panu Radkowi, że Polacy to nie głupcy i w te zapewnienia nie uwierzyli.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvn24.pl

  photo: domena publiczna/theoniondaily.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap