back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Obrotny Radzio

  Nie tak dawno na twitterowym koncie Radosław Sikorski chwalił się faktem, jak to nabył zrujnowany dworek w Chobielinie i sam go sobie wyremontował. Przyglądając się zdjęciu ruiny przed, którą pozował młody z Sikorski z małżonką zastanawialiśmy się, jak bardzo remont nadwyrężył budżet domowy Sikorskich. Nawet mu troszkę współczuliśmy, bo to musiał być ogromny wydatek. Dziś nasze współczucie poszło w kąt, bo Sikorski, to przedsiębiorczy chłopak i z pozyskaniem środków na remont chałupy nie miał zapewne żadnych problemów. Obecnie na ścianach wyremontowanego dworku, wiszą zapewne portrety szejków ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jako fundatorów remontu.

  Obrotny jest Radzio i umie sobie radzić z problemami finansowymi. Co tam, że to nie etyczne, że PE o tym nie wiedział. Ważne, że Radzio płacił podatki, bo taki jest przekaz Platformy Obywatelskiej od dzisiejszego poranka. Wczoraj, mimo, że od południa Polska żyła historią Sikorskiego, poseł Miszalski z PO w jednym z programów publicystycznych twierdził, ze nic o niej nie wie. Nie wiedział, bo nie było jeszcze sms-a z centrali, jak się do tego faktu odnieść. Po południu już był. Poseł Siemoniak chwalił Sikorskiego w RMF FM i twierdził, że Sikorski dla PO jest atutem. Dzisiaj poseł Borys w TVP mówi, że płacił podatki, zatem o co ten ambaras?

  Obrotność pana Sikorskiego możemy podziwiać, bo sami takiej głowy do interesów nie mamy, zatem przyszło nam mieszkać w niewielkich mieszkankach i spłacać zaciągnięty kredyt.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: rmffm, twitter.com, tvpinfo

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap