back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Obrzydliwe teksty Sikorskiego. Wtóruje mu Stefaniak

  „Twarz” polskiej polityki jest coraz ohydniejsza. Trzeba powiedzieć jasno, że prym w tym ohydztwie wiedzie ostatnio polityk, który aspiruje do bycia ministrem, a nawet prezydentem. Jego wpisy na kontach społecznościowych może tłumaczyć permanentnie otwarty barek, a nawet i to nie. Można kogoś nie lubić, ale rasistowskie, nacjonalistyczne teksty w wykonaniu Radzia Sikorskiego budzą obrzydzenie, ale okazuje się, że nie u wszystkich. Są politycy, którym ten język się podoba i uderzają w podobną nutę.

  Dziś Sikorski postanowił obrazić dziennikarza telewizji publicznej. Najpierw na swoim twitterowym koncie umieścił sondę. Sonda nawiązywała do przywrócenia kary banicji względem polityków opcji rządzącej. Jednak najohydniejszy tekst pojawił się w komentarzu Sikorskiego do sądy. O dziennikarzu telewizji publicznej napisał: „Pereirę do Mozambiku. Była kolonia portugalska.”. Jego komentarz postanowił skomentować inny opozycyjny polityk Jakub Stefaniak z PSL. „Wysyłanie pieczeniarza do Mozambiku jest nieludzkie… dla Mozambiku!” – napisał Stefaniak.

  W historii Polski jest niechlubny epizod, gdy wypędzani Żydów do Izraela. Teraz panowie z PO i PSL chcą powtórki z historii. Miejmy nadzieję, że naród ich rozliczy i wyśle na polityczną banicję.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap