back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Obrzydliwy wpis Rogozina. Sobolewski miażdży w odpowiedzi

  Powodzenie jednego z tweetów było nieprawdopodobne mimo, że żył tylko kilka godzin. Pod informacją TASS o propozycji misji pokojowej na Ukrainie, złożonej przez wicepremiera Polski Jarosława Kaczyńskiego „zaćwierkał” szef Roskosmosu i były wicepremier Rosji Dmitrij Rogozin.

  Rogozin napisał: „Przyjedź do Smoleńska. Porozmawiamy”. Zanim zauważył ten wpis jeden z członków Klubu Gazety Polskiej i rozpowszechnił go w naszym kraju, podawali go dalej uczestnicy Twittera z wielu krajów: Ameryki, Niemiec, Holandii, Włoch, Hiszpanii, Australii, a nawet Rosji. W kilka godzin wpis miał takie zasięgi, że chciałaby mieć takie każda influencerka na świecie.

  Nie mamy wątpliwości, że wpis nawiązywał do katastrofy nad Smoleńskiem, która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 roku. Katastrofy, w której śmierć poniosło 96 osób w tym prezydent Lech Kaczyński z małżonką.

  Wpis Rogozina pojawił się wieczorem we wtorek, a w środę rano był już skasowany. Jednak w internecie nic nie ginie i jego scan nadal hula w internecie. Pozostały jednak odpowiedzi na wpis Rogozina. Nas najbardziej ucieszył ten, który pozostawił pod postem byłego wicepremiera Rosji, Krzysztof Sobolewski. „Byliśmy, nawet trochę dalej, bo w Moskwie” – napisał Sobolewski.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap