back to top
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Obywatelstwo z kulturą

  Redaktor Naczelny Onet.pl staje się powolutku naszym ulubieńcem. Za chwilkę przebije prawdziwą prezydent, Małgorzatę Kidawę-Błońską, której wypowiedzi poprawiają nam humor. Być może Węglarczyk swoimi wpisami położy na łopatki samego Donalda Tuska, który bredzi bez zastanowienia i robi nam wierszówkę.
  Dalecy byliśmy od takie narracji, że Onet.pl, to niemieckie źródło na pasku Angeli Merkel, ale

  Bartosz Węglarczyk robi wszystko, by nasze stanowisko w tej sprawie zmienić. Po wczorajszych wydarzeniach w sejmie Węglarczyk pisze na twitterowym koncie: „Francuzi zawsze trzymali swoje media z dala od innych, bo uważają swoją kulturę za wyjątkową. Trzymali się też z dala od USA. Mogą, bo leżą w troszkę innym miejscu Europy niż my. My nie możemy tak działać. Odrywanie się od USA jest dramatycznym działaniem na szkodę Polski.”

  Gdy czyta się taki wpis, to można zmienić optykę. Taki wpis może poczynić tylko, ktoś dla kogo polskość i wiara w nią jest mocno podkopana i być może przez mocodawcę, który co miesiąc przelewa na konto Węglarczyka. No przecież nie kąsa się ręki, która karmi. Skoro tak, to można walić ile wlezie w Polskę i polską kulturę. Francuzi mają wyjątkową kulturę a Polacy do pługa i czekać, aż coś z obfitego stołu Angeli Merkel skapnie.

  Redaktorowi Węglarczykowi wyraźnie polskie obywatelstwo przeszkadza. Może czas pomyśleć o zmianie na takie, którego naród ma wyjątkową kulturę. Proponujemy amerykańskie to rdzenne. Pan redaktor wyglądałby godnie w pióropuszu i tomahawkiem w ręku.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap