back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Obywatelu! Co możesz zrobić dla Tuska?!

  Nawet gdybyśmy nie chcieli dzisiaj nic napisać o naczelnym chadeku Europy, który zapewne chwilowo osiadł w Polsce, to nie możemy. Na TT co chwila jakiś dobry wpisik, który powoduje pracę naszych mięśni brzucha. No i jak się nie podzielić radosną nowiną?

  Stanisława Gawłowski, senator Koalicji Obywatelskiej i członek Platformy Obywatelskiej szuka wsparcia dla Donalda Tuska. Nie, nie jest to żart. Właśnie opublikował plakat z wizerunkiem p.o. przewodniczącego PO z napisem: „Nie pytaj co Tusk może dla Ciebie zrobić, pomyśl jak Ty możesz wspomóc Tuska”. Dowcip, który będziemy wspominali latami i przejdzie do historii polskiej myśli politycznej.

  Dworują sobie z wpisu Gawłowskiego dziennikarze, politycy i inni uczestnicy portalu społecznościowego, prześcigając się w pomysłach. Poseł Paweł Szramka pisze w odpowiedzi na hasło: „Wyślij sms o treści POMAGAM”. Jeden z internautów już wie, co może dla Tuska zrobić i komentuje: „Co mogę dla Tuska zrobić? Zabrać mu moje pieniądze ukradzione z OFE.”. Kolejny również ma pomysł: „Zrzutkę niech zrobią na kawę dla Tuska”. Internauci zauważają także wkład Gawłowskiego w to pospolite ruszenie i piszą: „Pana rekomendacja jest szczególnie wartościowa. Ten apel porwie miliony.”

  Dzień jednak zrobił nam dialog Bartosza Grzesiowskiego i redaktor Joanny Miziołek pod plakacikiem Gawłowskiego. Grzesiowski pisze: „Może Gawłowski potrzebuje takiego etycznego przesłania na lodówce, bo inaczej bez obietnicy, że Tusk coś dla niego w zamian zrobi, nie miałby ochoty nawet kiwnąć palcem? Może PO im takie magnesy rozdaje?”, na to redaktor Miziołek opowiada anegdotę: „Historia sprzed lat. S. Gawłowski razem z frakcją schetynowców był w gabinecie Schetyny, który żalił się na Tuska żegnając się z fotelem marszałka Sejmu. Nagle dostali cynk, że korytarzem idzie Donald Tusk i kieruje się do gabinetu Schetyny. Na tę wieść Gawłowski schował się do szafy.”

  Nie da się tego odzobaczyć. Dziś już nic nam dnia nie zepsuje.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap