back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Ochojska pobija Sikorskiego

  Parlament Europejski źle wpływa na niektóre umysły. Zwłaszcza, gdy się w nim zasiada. Ta maksyma zdecydowanie pasuje do Janiny Ochojskiej, której jednostki chorobowej nie znajdziemy w żadnym podręczniku do medycyny. Jej stan można wyłącznie tłumaczyć zmianą ciśnienia w samolocie, gdy leci na obrady PE lub dynamiką obrad tegoż gremium.

  Dziś znowu Janka zabłysnęła intelektem. Dała głos dla „Wydarzeń” Interii.pl i wydaje się, że nic głupszego już dzisiaj nie przeczytamy. Ochojska powiedziała: „PiS może doprowadzić do tego, że wojna w Ukrainie może przesunąć się także na nasz kraj. (…)Wiemy, że na granicy zginęły 34 osoby. Jeśli okaże się, że jest ich więcej, to dla mnie to jest ludobójstwo” – powiedziała Ochojska dziennikarzowi, który ją przesłuchiwał, a ten zapewne spadł ze swojego krzesła.

  Komentują tę wypowiedź internauci. „To już można tylko pokazywać jako ciekawostkę.” – pisze na TT Jan Wójcik. „Janina Ochojska (europosłanka PO z mojego okręgu) nie przestaje nas zaskakiwać. Tym razem oskarża rząd polski na równi z białoruskim o „ludobójstwo” na granicy. Czy w polskiej polityce są jeszcze jakieś granice absurdu? Czy to jest oficjalna linia polityczna PO? – dodaje Anna Zalewska.

  Ludzie! Zabierzcie dowód Jance Ochojskiej. Ona podczas święta demokracji gotowa jest pójść do wyborów, a wybory maja być świadome.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: interia.pl/twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap