back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Od kogo zlecenie dostał Tomasz Lis

  Tomasz Lis nie ustaje w atakowaniu Szymona Hołowni. Może dostał takie zlecenie od Platformy Obywatelskiej. Być może został naczelnym lewakiem sądząc po opublikowanym dzisiaj zdjęciu z byłym premierem Leszkiem Millerem, obecnie eurodeputowanym z ramienia Platformy Obywatelskiej. Choć to ostatnie może być wątpliwe, a spotkanie panów wyłącznie towarzyskie, bo z opiniami Lisa nie zgadza się Adrian Zandberg z partii Razem, która wchodzi w skład lewicowej koalicji.

  Wpisy Lisa szkalujące Hołownie można liczyć już w dziesiątki. Robi je z prędkością karabinu maszynowego. Prawie nikt już na nie reaguje, jednak jeden z nich zaciekawił Adriana Zandberga, gdyż został w nim jednym z bohaterów. „Hołownia powinien pójść do wyborów z Zandbergiem. Obaj pracują na sukces Kaczyńskiego. Różnice w kwestii Boga jakoś pokonają.” – napisał Lis na TT. Zandberg poczuł się wywołany do odpowiedzi i natychmiast zareagował. „Skoro Hołownia to wróg, chłopi – wiadomo, a lewica to już w ogóle najgorsza, to właściwie z kim zwolennicy (baczność!) Jednej Listy (spocznij!) planowali ją budować?” – w odpowiedzi Lisowi napisał lider partii Razem.

  Prawda jest jedna. Nikt tak skutecznie nie bombarduje wspólnej listy opozycji, jak Tomasz Lis. Czy do zdjęcia palców z klawiatury przekonuje dzisiaj Lisa Leszek Miller, a może wręcz odwrotnie?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap