back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Odrabianie lekcji jest passe

  Nie oglądaliśmy debaty, bo była po godzinach naszego urzędowania, a Naczelna znowu wyjechała do swoich włości w cieplejszym kraju i nie ma nad nami kontroli. Nie oglądaliśmy debaty, bo jak ona mogła konkurować z kanałami sportowymi. Jak może przyciągać naszą uwagę debata, gdy polska kadra narodowa w piłkę nożną we czwartek ma starcie o życie z gigantycznym zespołem Wysp Owczych.

  Niestety dzisiaj w robocie z każdej strony obrywamy odpryskami debaty. Rozpaczamy nad naszą przeszłością, gdy po skończonych lekcjach w szkole popołudnia zabierały nam zadania domowe. Już wkrótce naszej latorośli poszczęści się, bo podczas debaty Szymon Hołownia zapowiedział, że odrabiania lekcji po szkole nie będzie. Jak się Szymon Hołownia rozpędzi, to może nawet zwolni uczniaków z niepotrzebnego chodzenia do szkoły, bo przecież wszystkiego mogą nauczyć się w internecie, zwłaszcza na YouTobe.

  Wśród świadomych jego wyborców Hołowni w przedziale 7-17 lat zapanowała wielka radość. Pewnie tłumnie udadzą się do urn. Oby się tylko od nich nie odbili.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap