back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Okulary koniecznie!”

  Wyroki za ewentualne obrażenie kogoś istnieją. Istnieją także takie kuriozalne, które zasądzają 700 000 odszkodowania. Są też takie, które uniewinniają oskarżonego np. za nazwanie kogoś mordercą. Sądy, które jak nam się wydaje orzekają zgodnie z linia opozycji karzą kogo chcą i uniewinniają kogo chcą. Nie ma to związku ze sprawiedliwością.

  Ta orzeczenie zasądzające 700 000 dotyczyło Jarosława Kaczyńskiego, który miał coś nieprawdziwego powiedzieć o Radosławie Sikorskim. Przy okazji sprawdzamy, czy nasze drzwi są szczelne, bo sami moglibyśmy paść ofiara takiego orzeczenia. Jarosław Kaczyński dogadał się z Sikorskim i sumę 50 000 tysięcy, jako zadośćuczynienie przekazał na rzecz walczącej Ukrainy. Za pomocą konta społecznościowego posła Sobolewskiego, Jarosław Kaczyński napisał: „Dzisiaj Ukraina walczy o swoją niepodległość i wolność, ale również o nasze bezpieczeństwo. Wspieramy ją i będziemy wspierać. Skoro wpłata na fundusz wsparcia Sił Zbrojnych Ukrainy zamyka mój kontrowersyjny spór z Radosławem Sikorskim, czynię to z satysfakcją.”. Do wpisu dołączona była kopia przelewu i to ten dokument rozgrzał internety.

  Zwolennicy opozycji dwoili się i troili, by ośmieszyć Jarosława Kaczyńskiego za to, że nie zrobił przelewu siedząc przed laptopem. Większa część z nich cierp na wadę wzroku, bo zarzucała Prezesowi PiS, że pieniądze wpłacił na poczcie. Jednego z takich śmieszków obśmiał międzynarodowy sędzia piłkarski i były Prezes PZPN Michał Listkiewicz. Pod postem posła Platformy Obywatelskie Michała Krawczyka napisał: „Przecież to jest pieczątka banku, nie poczty. Okulary koniecznie!”. Tylko, gdzie i po jaką pomoc wysłać posła Krawczyka, który okulary posiada?

  Salony optyczne w Polsce powinny być pełne tych dziarskich chłopaków, którzy tego drobiazgu nie zauważyli. Powinny być także pełne z uwagi na to, że Ci ludzie co wierzą opozycji są ślepi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap