środa, 28 lutego, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Onetowi specjalsi

  Onet.pl ma jakąś fobię dotyczącą karabinków „Grot”. Najpierw był artykuł, że karabinki nadają się co najwyżej do robienia za stracha na wróble. Obecnie twierdzą, że po szkoleniu ukraińskich żołnierzy powstał miażdżący dla karabinka raport polskich specjalsów. Ponoć lista usterek broni się nie kończy. Jest taka, no wicie państwo nieskończona, jak nieskończona jest fobia onet w stosunku do karabinka „Grot”.

  Raport był tak miażdżący, że Ukraińcy postanowili złożyć nowe zamówienie na tę broń. Jak powiedział wicepremier i szef MON Mariusz Błaszczak radiowej Jedynce: „Mam kolejną dobrą wiadomość. Ukraińcy postanowili zamówić w Fabryce Broni w Radomiu kolejne egzemplarze karabinków”. O zamówieniu poinformował także na Twitterze premier Mateusz Morawiecki: „Świetna wiadomość dla polskiej zbrojeniówki. Mamy kolejne zamówienie na nasze karabinki Grot z Fabryki Broni Łucznik Ukraina postanowiła kupić ich kolejną partię. Można powiedzieć, że polska jakość „broni się” sama i pomaga w obronie Ukrainy i Europy.”

  zobaczyć tych polskich specjalsów, którzy na karabinku nie zostawili suchej nitki. Mniemamy, że jest to cała redakcja onet.pl z przyległościami.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, onet.pl

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap