back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Opozycyjny ring

  Po sobotnim finale Ligi Mistrzów i niedzielnych barażach do 1 Ligi i Ekstraklasy myśleliśmy, że jest już po „igrzyskach”. Na kolejne starcia trzeba będzie czekać do momentu, aż ruszą ligi i zacznie się walka o puchary. Nuda, nuda, nuda. Nuda, ale nie do końca, emocji bowiem dostarczyli nam politycy opozycji. Oni na twitterku urządzili „igrzyska” i zapewne szybko się nie skończą. Czytaliśmy ich tweety i czuliśmy się jak na walce Pudziana z Najmanem.

  Walka w ringu zaczęła się od wpisu Szymona Hołowni: „Zgodnie z obietnicą wspólnie z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem zaprosiliśmy Koalicję Obywatelską, Konfederację, PiS i Lewicę na konsultacje pierwszego wspólnego projektu ustawy Trzeciej Drogi: Przyszłość+”. Chwilę po tym ogłoszeniu Hołownia wyrażał swoją radość kolejnym wpisem: „Dziękuję Koalicji Obywatelskiej i Lewicy za szybkie przyjęcie naszego zaproszenia na poniedziałkowe konsultacje. To dowód, że trzecia droga oparta o konstruktywną rozmowę istnieje.” Niestety jego radość trwała krótko. Dyskusję nad programem bowiem podjął Donald Tusk, który na TT napisał, że będzie rozmawiał tylko z patriotami, a z PiS może dyskutować jedynie o warunkach kapitulacji. Na reakcję kolegów z PO nie trzeba było długo czekać. Jak donosi Piotr Zgorzelski z PSL: „Zaprosiliśmy wszystkie formacje polityczne do dyskusji o edukacji, bo jest to niezwykle ważna sprawa dla naszej przyszłości. Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy i dopiero po wpisie D. Tuska się wycofały”, a Paweł Zalewski dodał: Dziś PO chce rozmawiać z PiS tylko o kapitulacji. My od wojny wolimy dialog, który zabiega o dobro wspólne.

  Oczywiście nie obyło się bez wpisów adwokata KO i prokuratora oskarżającego o największe zbrodnie Trzecią Drogę, Tomasza Lisa: „Uroczy da trzeciodrogowcy broniący poronionej koncepcji, która została już skompromitowana i ośmieszona, a jest tez-co pokazują kolejne sondaże, odrzucana przez resztkę zwolenników dwóch tworzących ją partii. Trzecia droga pod lód. Szerokiej drogi. Z Bogiem.”

  Zapewne to była pierwsza runda i z niecierpliwością czekamy na kolejną. Prosimy, bo do rozgrywek piłkarskich z udziałem polskich zespołów, które podnoszą adrenalinę, musimy jeszcze poczekać.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap