Ordery, statuetki, dyplomy dla….. najgorszych.

0

UWAGA! Informacja z ostatniej chwili. Będziemy, a właściwie już mamy nowy order. Order bojkotu wyborów poprzedzonych najgorszą kampanią. Dzisiaj zebrała się kapituła. W skład niej wchodzą byli prezydenci i premierzy.

Wśród nich pierwszy odznaczony Bronisław Komorowski. Byłby on prawdopodobnie wzorem do naśladowania, ale zdecydowanie bije go Małgorzata Kidawa-Błońska. Pani marszałek bowiem najpierw klasycznie rozwaliła swoją kampanię, to na dodatek doprowadziła do tego, że do jej kandydatury nie chce się przyznać żaden z najwyższych przedstawicieli jej ugrupowania, a także Koalicji Obywatelskiej. Niechybnie, to ona zostanie drugą odznaczoną w czym bardzo jej pomógł były kolega Donald Tusk.

Do medalu wpinanego w klapy garnituru będzie dołączona statuetka. Statuetka będzie przedstawiała konia. Konia, bo koń by się uśmiał. Statuetkę będzie wręczał Bronisław Komorowski, laudację wygłosi Lech Wałęsa, znany z kwiecistego języka, a toast wzniesie Aleksander Kwaśniewski, który dodatkowo wręczy nagrodzonemu butelkę z rozweselaczem.

Będzie też gotówka na drobne wydatki. Tę będzie wręczał Kazimierz Marcinkiewicz, jeśli zdąży. Krążący za Kazikiem komornik może się pomylić i zarekwirować cudzą nagrodę na poczet niezapłaconych alimentów byłego premiera.

Czy do nominowanej Kidawy-Błońskiej dołączą inni pretendenci do fotela prezydenckiego? Pewnie nie, bo los nagrody jest już przesądzony i kandydatka nie kandydatka może się już cieszyć z wyróżnienia.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.com
photo by: