back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Orędzie z lokowaniem produktu

  Czy ta polityczna karuzela kiedyś się zatrzyma? Czy przestaniemy mieć torsje od kręcenia się na niej? Możemy mieć nadzieję, że stanie się to po wyborach. Tylko nadzieję, bo gdy wygra PiS, to karuzela ta jeszcze przyspieszy i nie pozostanie nam nic innego, jak zerwać łańcuch bezpieczeństwa i z niej wyskoczyć.

  Mętlik mamy w głowie, bo czymże innym jest wsłuchiwanie się w orędzie o łapówkach człowieka, który sam ma zarzuty o ich przyjmowanie. Grodzki może robić z siebie kryształowego człowieka i oburzać się na łapówkarstwo, bo jest nie do zweryfikowania. Nie można go zweryfikować, bo chroni go immunitet, z którego nie chce zrezygnować. Tak będzie zapewne także po wyborach, bo silni razem zapewnia mu bezkarność na kolejne 4 lata.

  Dziś Grodzki atakuje rząd za łapówki w procesie wizowym i jest to zabawne, kuriozalne i niesmaczne. Mówi o największej aferze łapówkarskiej stając się przy tym memem. Internauci piszą, że wystąpienie Grodzkiego było swoistą reklamą producentów kopert i trudno im się dziwić. Orędzie Pana Marszałka Grodzkiego niosło za sobą lokowanie produktu. Taka prawda.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap