sobota, 26 listopada, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Ośmieszył Dzielnicę?

  Platforma Obywatelska robi porządki. Być może są to zapowiadane przez nich zmiany po przegranych wyborach parlamentarnych i prezydenckich. Trzeba odwrócić uwagę od konieczności zmian kadrowych w partii. Borys Budka winnym się nie czuje, bo przecież to nie on marszałek Kidawę na kandydatkę wystawił. Trzaskowski zdał sobie sprawę, że woli być królem Warszawy, a w wolnej chwili jakieś stowarzyszonko sobie powoła, gdyby miały go dosięgnąć macki partyjnej sprawiedliwości.

  Opinia publiczna jednak żąda krwi. Zwłaszcza ta warszawska, bo ścieki im się do Wisły leją, a DJ-e grają nieodpowiednią muzykę. No i padło na Wawer. Głosami członków Platformy Obywatelskiej został odwołany ze stanowiska zastępca burmistrza Wawra Jacek Wiśnicki.

  Czym się naraził włodarz warszawskiej dzielnicy. Jak czytamy we wpisie stowarzyszenia „Miasto Jest Nasze” burmistrz Wiśnicki wydał walkę kopciuchom, czyli realizował obietnice wyborcze prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Być może radni PO uznali tę inicjatywę za wkraczanie w kompetencje Trzaskowskiego, który obiecał sam się tym zająć. Uporządkował cmentarze ewangelicki i żydowski. No, nie to już był absolutny skandal, bo Trzaskowski miał to w planach na następną kadencję. Jednak najbardziej podpadł, gdy w najgorętszym okresie pandemii poprosił o pomoc inne dzielnice, by móc dotrzymywać terminów Kpa. Pomoc dotyczyła Wydziału Architektury i wydawanych przez niego pozwoleń na budowę. Prezydent Trzaskowski bowiem walcząc z pandemią wstrzymał rekrutację, a wawerski wydział miał braki kadrowe. Dzielnice się zgodziły pomocy udzielić, ale radni PO ten ruch Wiśnickiego uznali za ośmieszanie dzielnicy. No fakt. Jesteśmy oburzeni i czujemy się zażenowani faktem, że wawerski włodarz robił wszystko by terminów administracyjnych dotrzymywać.

  Czekamy na kolejne roszady w warszawskich dzielnicach, które zafunduje nam Platforma Obywatelska. Podpowiadamy, a rzecz do sprawdzenia: może w Rembertowie burmistrz przyjmuje interesantów, na Bielanach łatają dziury w jezdni, a na Targówku wyremontowano szkoły. Trzeba z tym koniecznie zrobić porządek, bo to wstyd.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: miastojestnasze.org
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap