back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Oszukani wyborcy

  Na profilu społecznościowym naszej koleżanki nagle zniknęła nakładka z Szymonem Hołownią. Jeszcze wczoraj nas przekonywała do nowego ruchu antysystemowego, roztaczała przed nami wizje Polski Peace&Love. Pamiętamy jej focha, gdy kilka miesięcy temu napisaliśmy o powiązaniach Hołowni z Platformą Obywatelską. No cóż, zapewne perspektywa tej krainy szczęścia w 2050 roku ją zachęcił do zdjęcia nakładki, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie chcieli zaspokoić ciekawości.

  Okazało się jednak, że nasz personel biurowy jest po dawce porannych wiadomości, z których treści wynika, że jednoznacznie, że jej niedawny guru był przystawką Platformy Obywatelskiej. Dzisiejsza zapowiedź wspólnej konferencji Hołowni z Rafałem Trzaskowskim spowodowała, że koleżanka nas przeprosiła za inwektywy, którymi nas obdarzała, gdy chcieliśmy chronić jej cenny wyborczy głos.

  Nam koleżanki tak po przyjacielsku szkoda. Po prostu dała się oszukać, jak 3 miliony innych wyborców Hołowni. Jego dziennikarski talent, trajkotanie o krainie miodem i mlekiem płynącej, tak zaćmiło wyborców, że nie zwracali uwagi na fakt, że w sztabie Hołowni i jego bliskości byli bliscy współpracownicy Tuska jak Cichocki, Różański, czy Giertych. Dziwne przepływy kasy na wsparcie i ogromne wydatki na kampanię też nie otrzeźwiły wyborców. W finale I tury skopiowanie postulatów Hołowni do programu Trzaskowskiego, o czym Hołownia tylko delikatnie napomknął nie robiąc awantury, jak to on potrafi, też nie wzbudziło niepokoju u jego wyborców.

  Dziś mogą mieć pewność. Oddając głos na Hołownię, oddali głos na Trzaskowskiego. Co zrobią nie wiemy. Wiemy co zrobi nasza koleżanka. Ona już się otrząsnęła i na znak protestu wobec oszustwa, którego stała się mimowolnym uczestnikiem zagłosuje w II turze na urzędującego prezydenta.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap