back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Palikot buduje. Społeczeństwo się raduje

  Są tacy byli posłowie, którzy bez polityki sobie nie radzą. Słuch o nich ginie. Są jednak tacy, którym bycie poza polityką służy. Nadal pracują dla dobra społeczeństwa i „szczep piastowy” może czerpać garściami, albo i ustami z ich pozaparlamentarnej pracy.

  Takim byłym posłem jest na pewno Janusz Palikot. Jest on obecnie właścicielem dobrze prosperującego browaru Tenczynek, a w przyszłości ma zostać developerem. Niby nic takiego, a jednak. Janusz Palikot postanowił bowiem zrobić fuzję dwóch przedsięwzięć. W jego nowo budowanych domach będzie się lało z kranu oprócz wody piwo. Piwo świeżo warzone.

  Nie nie, nie jest to żart prima aprilisowy, bo do 1 kwietnia jeszcze prawie miesiąc. Jak podaje strona internetowa handelextra.pl nasz przedsiębiorczy Janusz w planach ma wybudowanie 4 takich domów, każdy o wielkości 100 m2. Będą one przypominały nowoczesne stodoły z przeszklonym frontem i widokiem na piękne pagórkowate tereny.

  Taki wesoły kwadracik będzie można wynająć już w 2022 roku. Kraniki zasilane będą przez sąsiadujące browary, od których będzie poprowadzona instalacja. Jest duża szansa, że rodzajów piwa będzie kilka. Nad tym rozwiązaniem nasz „Pomysłowy Dobromir” jeszcze się zastanawia. Za wypity złoty napój rozliczać się będzie mieszkaniec według wskazań licznika.

  My już dzisiaj zapisujemy się na na takie mieszkanko. Jutro zaczniemy urabiać Naczelną, aby i redakcję tam przenieść, bo może nam nie starczyć ustawowych dni urlopu na żądanie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: handelextra.pl
  photo by tvp.info

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap