back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Pani Basieńka interpretuje wyniki sondażu CBOS

  O czymkolwiek byłby sondaż, jakiejkolwiek pracowni badania opinii publicznej, to z ich podsumowaniem można liczyć na posłów opozycji. Oczywiście w podsumowaniu będzie stało, że za taką sytuacje odpowiada rząd PiS, partia rządząca. Podobnie jest dzisiaj.

  W dniu dzisiejszym swoją sondę opublikowała pracownia CBOS. Radio Zet przytacza wyniki sondażu i pisze: „Dwie trzecie Polek nie chce mieć dzieci. Z badania CBOS wynika, że wśród kobiet w wieku 18-45 lat potomstwo planuje 32 procent. 68% nie ma takich planów.”. Polki mają prawo do własnych wyborów, ale wg posłanek opozycji w ich sypialniach straszy PiS i dlatego mają niechęć do przyjemnych chwil ze współmałżonkiem zakończonych poczęciem. Posłanka Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka w tej sprawie ma pewność i pisze: „Efekt dziaderstwa i mizoginii PiS”.

  Według narracji pani posłanki Basi utwierdzamy się w przekonaniu, że Polki są straszone w sypialni przez polityków opcji rządzącej. Współczujemy zatem ich partnerom, którzy już postawili dom i zasadzili drzewo i czekają cierpliwie, aż opozycja wraz z panią Basią dojdzie do władzy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap