back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Panie Siemoniak! To jak to było z tą weekendową armią?

  Czego oni jeszcze sobie nie przypiszą? To pytanie do naszej opozycji. Przed paroma miesiącami dowiedzieliśmy się ze zdziwieniem, że autorami 500+ była pani Kopacz z aprobatą pana Tuska. Przypisują sobie zerowy PIT, obniżkę podatków, podniesienie stawki godzinowej i płacy minimalnej. Na koniec przyszedł on, cały na biało, do TVN24 i Radia Zet. Ten on to Tomasz Siemoniak, który Platformie Obywatelskiej przypisuje powstanie Wojsk Obrony Terytorialnej.

  Jednak nic w przestrzeni internetowej nie ginie. Nie zginęła też wypowiedź Siemoniaka, który w 2016 roku w radio TOK FM, mówił, że WOT, to weekendowi żołnierze. Mówił też, że ludzie nie będą się chcieli zapisywać do tej formacji, pochłonie miliardy i będzie zbyt kosztowna. Wtórował mu redaktor Żakowski, który o WOT mówił, że to endecka, nacjonalistyczna, ksenofobiczna armia. Dzisiaj w Radio Zet Siemoniak twierdzi, że głosowania za powołaniem WOT nie było, zatem on nie mógł być przeciw powołaniu. Wkrótce po tej rozmowie w internecie pojawiły się screeny z głosowaniem za powołaniem WOT, gdzie pan Siemoniak był przeciw powstaniu formacji. W 2017 roku na swoim twitterze Siemoniak wyraził nadzieję, że za 3 lata WOT zostanie przez PO zlikwidowane. Ten wpis też nie zaginął.

  Kłamstwa Siemoniaka nie pozostają bez komentarzy internautów. W dyskusję z Siemoniakiem na twitterze wdał się redaktor Łukasz Jankowski z radia Wnet. Kończąc dyskusję zamieścił fragment wywiadu dla TOK FM z 2016 roku i napisał: „Panie ministrze @Tomasz Siemoniak to chyba kończy nasza małą dzisiejszą rozmowę, w której przekonywał pan że nigdy nie obrażał żołnierzy WOT. Naprawdę jedyna droga do zachowania honoru to przyznanie się do błędu, wyznanie win i obietnica trwałej poprawy.”

  Teraz czekamy kiedy jakiś „artysta” z PO przypisze tej formacji obniżkę wieku emerytalnego, który koalicja PO-PSL podniosła.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap