back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Panie Sutryk! brzydko się Pan bawi

  Dziennikarz Super Expressu Marcin Torz opisał niejasne transakcje Jacka Sutryka Prezydenta Wrocławia. Przy okazji różne układy i układziki pana Jacka. Pan Jacek się obraził i uruchomił swoje możliwości by zdyskredytować dziennikarza. Bo czymże innym jest ujawnienie zdjęć z monitoringu stadionu. Monitoringu miejskiego. Tylko ludzie Sutryka mają do niego dostęp, zatem trop jest jasny.

  Dziennikarz za pomocą Twittera pyta zatem Sutryka: „To było na Tarczyński Arena , podczas meczu Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Byłem tam prywatnie, z kolegami. To wygląda na zdjęcie z monitoringu stadionu, który jest spółką miejską. Czy wy mnie śledzicie? Panie prezydencie Sutryk, czy mogę czuć się bezpiecznie?” i dodaje: „Oto co robią ratuszowe trolle, podległe Jackowi Sutrykowi. Czy tak działa Urząd Miejski Wrocławia? Dostawałem też pogróżki. Aż tak się boicie, że zniżacie się do takiego poziomu?! Wy jesteście urzędnikami! Obrzydliwe, co robicie. Wstrętne. Ale pamiętajcie: nie przestraszycie mnie!!”.

  Dziennikarze innych redakcji solidaryzują się z Marcinem Torzem. Agnieszka Burzyńska z Faktu i onet.pl pisze na TT: „To jest skandal… z tego wynika, że robią to ludzie, którzy na codzień mówią o walce z inwigilacją. Smutne i straszne.” Patryk Osowski z TVP Info: „Skandaliczne. Założone właśnie anonimowe konto na Twitterze rozpowszechnia zdjęcie dziennikarza „Super Expressu” wykonane monitoringiem miejskim. W ostatnim czasie dziennikarz ten ujawnił szokujące informacje dotyczące prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.”. Sylwester Latkowski uzupełnia wpis Burzyńskiej: „Bo dla polityków wolne media i walka z inwigilacją zawsze dotyczy tylko swoich. Tutaj mamy jeszcze z plątaniną „układu wrocławskiego” i jego metodami. Tam normalne są takie działania. Kiedyś i obecnie, zajmując się tematem wrocławskim, podjęto takie i jeszcze inne działania.”.

  Panie Sutryk brzydko się pan bawi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap