back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Parada z atrakcjami

  Skoro ze wszystkich stron atakują Cię zdjęcia z Parady Równości, która dziś ma miejsce w Warszawie, to byłoby niestosownym o niej nie wspomnieć. Cieszymy się jednak, że nasza Naczelna nie kazała nam w niej uczestniczyć, bo upał mógłby spowodować, że rozpuścili byśmy się w tempie ekspresowym, jak kawałki lodów w naszych kolorowych drinkach. Moglibyśmy też zostać ofiarami zawału, gdy:

  Gdy zobaczylibyśmy, że odnalazł się dawno nie widziany prezydent stolicy, Rafał Trzaskowski. Znalazł czas, by pomiędzy kolejnymi przystankami na trasie swojego campusu wpaść do Warszawy, by uciąć sobie spacerek głównymi arteriami miasta. Jeszcze nie w ścisku bo przed planowanym Przez Trzaskowskiego zwężeniem ulic.

  Gdy zobaczyliśmy, jak wiceprzewodniczący Rady Warszawy i polityk Nowoczesnej wręcza odznakę Zasłużony dla m. st Warszawy działaczowi LGBT. Zachodzimy w głowę czymże tak bardzo ten działacz zasłużył się dla stolicy. Może zapobiegł pęknięciu kolejnej rury prowadzącej ścieki do Wisły. O zasługach dla ludności nie będziemy wspominać, bo mogą być niecenzuralne. Rozumiemy jednak, że tym razem radny Szostakowski z PO nie blokował uhonorowania działacza, jak to było w przypadku Jolanty Brzeskiej.

  Gdy zobaczylibyśmy w kolorowym korowodzie działaczy Lewicy. Przewodniczący Włodzimierz Czarzasty w radosnych pląsach z posłanką byłej już Wiosny, Joanną Scheuring-Wielgus. Sądząc po figurach możemy się domyślać, że do tańca zachęcała muzyka z „Gorączki sobotniej nocy”. Kolejny reprezentant Lewicy, radny Warszawy Marek Szolc, udzielający ślubów parom jednopłciowym. Może coś nas ominęło i nastąpiły zmiany w polskim prawodawstwie.

  Jedno co by nas na pewno nie zabiło, to widok pary Joński-Szczebla, którzy także paradowali i być może zostali zaślubieni.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap