back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Parlament Europejski na pasku kryminalisty. Parlamencie Europejski! Polacy nie żyją w dziczy i nie dadzą się na to nabrać!

  Siedzimy przed naszymi monitorami komputerów i wytrzeszczamy oczy ze zdziwienia. Czy to dzieje się naprawdę? Niemożliwe! A jednak. W skorumpowanym Parlamencie Europejskim, to się dzieje, nie ma wątpliwości. Chcąc przykryć aferę Katargate wyciągają z zamrażarki inną sprawę, sprawę polskich europosłów z prawicy.

  Na Twitterze czytamy wpis Tomasza Poręby z PiS: „O rzekome sianie nienawiści oskarża mnie i polityków PiS ścigany listem gończym KRYMINALISTA. I co? Dostaje wsparcie sądu, który wnioskuje do PE, a ten czeka 1,5 roku i dziś uruchamia procedurę uchylenia nam immunitetu. Na progu kampanii wyborczej. Oni nie cofną się przed niczym”.

  Półtorej roku czekała sprawa w zamrażarce Parlamentu Europejskiego. Półtorej! Dziś, gdy głosowane jest pozbawienia immunitetów tych europosłów, którzy brali milionowe łapówki, stawia się wniosek o pozbawienie immunitetów polskich europosłów na wniosek kryminalisty ściganego listem gończym. To się nawet filozofom nie śniło.

  Parlament Europejski robi to dziwnym trafem w roku wyborczym i to przeciwko m.in. szefowi kampanii wyborczej Zjednoczonej Prawicy. Jeśli wydaje mu się, że Polacy to kupią, to są w wielkim błędzie. Polacy umieją dodać dwa do dwóch i nie kupią tego manewru. Polacy nie są głupi, nie żyją w dziczy, gdzie nie docierają informacje.

  Parlamencie Europejski! Puknij się w głowę!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap