back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Pędzi pędzi śmieciareczka…”

  No i utopił się w stołecznych śmieciach Rafał Trzaskowski. Może gdyby do czytania w oryginale dodał czytanie ze zrozumieniem, to do wpadki by nie doszło. Może gdyby zastępy prawników zatrudnionych w warszawskim ratuszu lub kancelarii działających na zlecenie Trzaskowskiego umiało czytać przepisy z ustaw, dziś nad Rafałem nie wisiałoby widmo zwrotu kilku milioników do portfeli oszukanych mieszkańców stolicy.

  Wczoraj światło dzienne ujrzał wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który orzekł, że uchwała Rady Miasta z dnia 1 marca 2020 r. dotycząca zmiany sposobu obliczania i wysokości opłat za odbiór i zagospodarowanie odpadów jest niezgodna z prawem. Od wczoraj śledzimy portale społecznościowe Trzaskowskiego i jego rzeczniczki i czekamy na komunikat, że takiemu stanowi rzeczy winny jest Jacek Kurski i TVP Info. Od miesiąca Trzaskowski wraz z ekipą Koalicji Obywatelskiej obarcza bowiem telewizje publiczną o wszystkie plagi. Zapewne ta śmieciowa, warszawska też za chwilę zostanie wpisana do panteonu przewinień TVP. Trzeba na kogoś winę zwalić za brak nadzoru nad własnymi pracownikami. Trzaskowski już się odgraża. Pióra w rękach jego prawniczego wsparcia już poszły w ruch i piszą odwołanie do NSA. Aż boimy się pomyśleć na kogo winę zwali pan Rafał, gdy Sąd Najwyższy utrzyma wyrok w mocy i trzeba będzie oddać miliardzik, który niesłusznie wpłynął do kasy miasta. Kto następny do klęcznika i bicia się w piersi za nieudolność Trzaskowskiego? Kaczyński? Morawiecki? Może Pan Bóg?

  Rozumiemy, że ta bezpodstawnie pobrana kaska już została wydana na wsparcie dla jakiejś lewicowej bojówki, zatem skąd wziąć ją by oddać poszkodowanym warszawiakom? Mamy pomysł. Może pan Trzaskowski wraz ze swoim zastępcą Olszewskim, radnymi, którzy za uchwałą głosowali i zastępem zatrudnionych prawników odpracowaliby tę pomyłkę na wysypisku. Poddajemy pod rozwagę.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, tvn.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap