back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Personel medyczny”

  Jakaż wielka rozróba zrobiła nam się przy okazji szczepionki. Od zeszłego roku do dzisiaj ciągnie się serial wielowątkowy z obsadą, której Polański by się nie powstydził. Celebryci będący często stawiani za wzór przez nasze elity intelektualne, wspierający na co dzień partie opozycyjne pokazali swoje prawdziwe oblicze. Oburza się rząd, oburza się opinia publiczna na obejście kolejki do fiolki z cudownym preparatem. Minister zdrowia zarządza kontrolę w Warszawskim Uniwersytecie Medycznych, który otworzył podwoje dla osób publicznych ze świata kultury i mediów, a dyrektor WUM tłumaczy, że momencie zaszczepiania celebrytów znajdował się w gabinecie zabiegowym z gospodarską wizytą i udało mu się nawet poznać niektóre osobistości, które znał dotychczas z Pudelka. Ale o co ten ambaras? Wszystkim z tych państwa szczepionka się należała, o czym przekonaliśmy się studiując FILMWEB.
  Radosław Pazura to przecież nie kto inny, jak doktor Leszek Pruski z serialu „Linia życia”. Krystyna Janda nie dość, że z lekarskim wykształceniem, to na dodatek kochanka wiceministra z filmu „Biuletyn specjalny czyli Fik Mik”. Szczepionka zatem jej się należała być może nawet mniej za profesję, ale jak odmówić damie wiceministra. Wszyscy pamiętamy także sitcom „Za chwilę dalszy ciąg programu”. W nim Krzysztof Materna w roli siostry Ireny, asystował doktorowi Mannowi. Andrzej Seweryn dochrapał się stanowiska ordynatora w „Kto nigdy nie żył”. Słuszną zatem była decyzja dyrekcji WUM-u, by doktora Andrzeja uodpornić na zarazę w pierwszej kolejności. Lekarz z „WOW”, to przecież Wiktor Zborowski, a pod postacią dr Alicji Siedleckiej z „Na dobre i na złe” kryje się kolejna zaszczepiona Anna Cieślak.
  Z kadrą medyczną nie należy zadzierać. Pozostawiamy ten fakt do przemyślenia. Może się wszakże zdarzyć, że doktor Pazura zwolnienia nie wystawi nawet gdy gorączka przekroczy skalę termometru, ordynator Seweryn na oddział nie przyjmie, dr Cieślak postawi złą diagnozę, która wyeliminuje nas z życia codziennego i odeśle do ośrodka zamkniętego, a siostra Irena Materna do iniekcji użyje strzykawki dla wołu, gdy przyjdzie Twoja kolejka na zaszczepienie przeciw COVID. Nawet ministrowi nie będzie się można poskarżyć, bo on bardziej niż nami będzie zajęty doktor Jandą.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: filmweb.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap