back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Pewna prawidłowość sondaży Kantar

  Sondaże zawsze rozpalają internetową społeczność. Tak jest i dzisiaj. KANTAR dla TVN zrobił sondaż, z którego wynika, że Koalicja Obywatelska przegoniła Prawo i Sprawiedliwość o jeden punkt procentowy. Konfederacji znacznie przybyło, a Lewica i Trzecia Droga szorują po dnie. To, że za tym wynikiem stoi Kantar i TVN, to nas wcale nie dziwi. Nie dziwi też to, że politycy Platformy Obywatelskiej już wsadzają do więzień polityków i PiS i dziennikarzy TVP. Nie dziwi także fakt, że szorujący pod dnie lider Lewicy Włodzimierz Czarzasty proponuje pakt sejmowy, a po wyborach pakt o współrządzeniu. Szybszy jest od Tygrysa i Hołowni i cieszący się z sondażu Donald Tusk zapewne będzie miał to na względzie.

  Tylko czy to dzielenie stanowisk nie jest za szybkie? Znamy sondaże Kantar robione na zlecenie TVN, które dawały zwycięstwo Bronisławowi Komorowskiemu w pierwszej turze, gdy starał się o reelekcję. Jak się skończyło wszyscy wiemy. W Pałacu Namiestnikowskim urzęduje prezydent, który Bronisława Komorowskiego nie przypomina. Zauważył to także minister Łukasz Schreiber, który na TT zamieścił grafiki obu sondaży i opatrzył komentarzem: „Zauważyłem pewną prawidłowość. Średnio na 4 miesiące przed wyborami jedna z dużych stacji prywatnych publikuje sondaż, po którym następuje ekscytacja polityków PO/KO”.

  Panie Włodzimierzu Czarzasty! To poddaństwo może być falstartem i pan, jako wytrawny polityk powinien o tym wiedzieć.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap