back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Piata udręka szatniarza – gratulujemy

  Każdy młody człowiek pojawiający się na świecie, to bardzo radosna wiadomość. Narodziny dziecka to ogromne szczęście dla rodziców i dziadków. Dziś z okazji narodzin piątego wnuka cieszy się Donald Tusk. Nie oglądamy TVN24, ale przypuszczamy, że ta wiadomość dnia zapewne leci na tvn-owskim pasku. Tusk informuje o fakcie także internetową społeczność i nie byłby to Tusk, gdyby do młodego człowieka nie dorobił polityki. “Jak masz piątkę wnucząt, to sto razy bardziej chcesz świat zmieniać na lepsze. Taka matematyka.” – oznajmia Tusk na twitterowym koncie.

  Mnożą się gratulacje. Skoro jednak Tusk obwieszczając narodziny kolejnego wnuka postanowił okrasić politycznym podtekstem nie dziwi nas fakt, że w podobnym tonie gratulują mu obserwujący jego konto internauci. “Tak zmieniłeś świat, że po wykończeniu Polski w 2014r. zdezerterowałeś i uciekłeś na ciepłą posadkę do Brukseli. Podzwoniłeś dzwoneczkiem, dorobiłeś jako szatniarz, w międzyczasie UE straciła Wielką Brytanię. Zmieniłeś przede wszystkim zasobność swojego portfela. Taka matematyka” – składa gratulacje jedna z uczestniczek portalu.” Przykro mi, że ma Pani w sobie tak dużo kompleksów. Wypominać komuś, że mu się udało osiągnąć sukces, mogą tylko osoby z bardzo niską samooceną. Współczuję i zachęcam kontaktu z kolegami i koleżankami z branży – tylko specjalizacja inna, psychologia. Trzymam kciuki :)” – winszuje kolejny obserwujący. “Mam 6 udręk wg. Pana i nadzieję, że już nigdy nie będzie Pan majstrował (zmieniał) nic w naszej Polsce…” – pisze Jacek “Komisarz” Wrona.

  My cieszymy się z narodzin młodego człowieka i dołączamy do życzeń. Niech dziadek Tusk zajmie się wnukami zamiast wywoływać w kraju chaos i podjudzać do wojny domowej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap