back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Platforma będzie pilnowała, żeby biedota nie przeżarła całego PKB”

  Jeśli jest jeszcze ktoś, kto martwi się brakiem programu Platformy Obywatelskiej, to może być już uspokojonym. O treści tego skrywanego dokumentu poinformował Jacek Żakowski. W związku z tym, że wyrażał się „my” mniemamy, że pan Jacek został rzecznikiem Platformy Obywatelskiej, a może nawet całej zjednoczonej opozycji.

  W programie Piotra Najsztuba na antenie radia TOK FM, Jacek Żakowski postanowił podzielić się planami opozycji. Planami, które owiane były tajemnicą, ale widocznie przyszedł czas na ich upublicznienie. „To jest oczywiste, cielę to jest w stanie zrozumieć, a już szympans na pewno. Dlaczego cały czas popełniamy takie proste błędy polityczne? Zamiast mówić tak: różnimy się wszystkim, Lewica będzie pilnowała, żeby liberałowie nie oddali całej kasy Kulczykowi, Platforma będzie pilnowała, żeby biedota nie przeżarła całego PKB itd. Zamiast o tym mówić, wyciszamy te różnice i wtedy zniechęcamy wyborców” – zwierzył się Żakowski.

  Program marzeń Platformy Obywatelskiej. Już wiadomo, że wszystkie programy pomocowe, które wprowadził PiS zostaną zlikwidowane. Trzeba zacząć się żegnać z 500+, wyprawką dla dziecka, czy 13 i 14 emeryturą. Kwota wolna od podatku też zapewne będzie zmniejszona. Nic tylko głosować na partię Tuska i trzymać się za kieszeń.

  Reakcje na słowa nowego rzecznika PO, pana Jacka już są. Michał Wróblewski z Wirtualnej Polski napisał: „Dziennikarz wypowiadający się w imieniu opozycji, podkreślający „my”, wprost utożsamiający się z politykami. Pogarda dla „biedoty”. „Platforma będzie pilnowała, żeby biedota nie przeżarła całego PKB” – Jacek Żakowski. A to się znalazł patrycjusz. Arystokrata z koziej dupy…” – dodaje dziennikarz Jacek Piekara.

  No cóż, ten program opozycji komentuje się sam. Polacy, pamiętajcie przy o nim przy urnach.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap