Play Ty c*uju! Masz internet UNLIMITED? A na pewno wiesz ile zapłacisz?

10
2240
źródło - www.Play.pl

Play – największa i najlepiej podchodząca do Klienta sieć komórkowa, która swoim indywidualnym podejściem do klientów, świetnymi rozwiązaniami oraz genialnymi cenami zrobiła zamieszanie na polskim rynku komunikacji. Niestety im dłużej jesteś w Play’u tym bardziej robią z Ciebie ćwoka, kretyna, łajzę i idiotę. I to jeszcze Twoja wina.

Kamil wraz z żoną wprowadza się do starej kamienicy w jednej z podwarszawskich aglomeracji. Po kontakcie ze wszystkimi dostawcami internetu 10.05.2015 roku zdecydowali się na droższą, aczkolwiek konkurencyjną, bo bez wiercenia dziur w ścianach usługę internetu w Play – Formuła 4G LTE UNLIMITED 69,99.

Podpisująca umowę, przemiła laska Aleksandra Chr*bot zachwalała urządzenie (modem z routerem) oraz samą usługę, a także zagwarantowała, że po zakończonym półrocznym okresie, w którym internet naprawdę był UNLINITED wystarczy, że zadzwoni się na infolinię i włączy usługę internetu bez limitu za 20 pln miesięcznie. Kurczaki. Drogie to, ale trudno – dla ścian wszystko. 90 pln w budżecie domowym się znajdzie, mimo, że oferta jest droższa od konkurencji kładącej „kabel”. Niestety okazało się, że po półrocznej przerwie w płaceniu klienci Play’a mają najdroższy internet w kraju.

W piatek 15.11 internet się skończył – to znak, że trzeba zadzwonić do Play’a i włączyć usługę, podnosząc sobie odrobinę rachunek. Przemiły Pan Przemysław Re*iel przywitał nas w taki sposób, jaki powinni to robić przedstawiciele dużej i znanej firmy – miło i ciepło poinformował, że za internet nie będziemy płacić dodatkowo 20 pln, a 40 pln ponieważ w piatek 13.11 zmienił się regulamin, a że regulamin zmieniać się może to będziemy płacić więcej. Oczywiście przedstawiciel Playa dodał, że nigdzie NIE MA I NIE BYŁO informacji o zmianie regulaminu, no ale po co? W końcu to nie tylko dotyczy tak oszukanych osób jak MY dzwoniących po 13.11! Problem dotyczy WSZYSTKICH posiadających internet Play – Formuła 4G LTE UNLIMITED, tylko oni nie zapłacą od razu 40 pln, a dopiero w drugim miesiącu obowiązywania nowego regulaminu!!

Ponieważ takich osób jak my są zapewne setki, a reklamacja numer – 116674184 – skończą się zapewne tym, że jakaś przemiła Pani odpisując na skargę zaznaczy, żeby zapoznać się z regulaminem usługi, a konkretnie punktem IX regulaminu tj. REGULAMIN USŁUGi „INTERNET BEZ LIMITU CO MIESIĄC” W OFERCIE FORMUŁA 4G TLE UNLIMITED czyli

1. Operator zastrzega sobie prawo do odwołania niniejszego regulaminu w każdym czasie bez podawania przyczyn, z zastrzeżeniem, że odwołanie nieniejszego regulaminu nie wpływa na prawa i obowiązku uprzednio nabyte przez Abonenta. Informacja o odwołaniu nieniejszego regulaminu zostanie opublikowana na www.24.play.pl lub w inny sposób podana do wiadomości publicznej.

W skrócie – wyruchaliście mnie, wyruchaliście klienta, który murem za Wami stał, wyruchaliście każdą osobę, której poleciłem Waszą usługę, Wyruchaliście nawet firmę w której pracuję i z Orange przeniosłem WSZYSTKIE NUMERY FIRMOWE DO WAS i jeszcze nie raczyliście mnie o tym poinformować. W związku z tym szykujcie się na wojnę.

Płacić Wam będę te 20 pln dodatkowo, miesięcznie do 10 lutego 2017 roku, bo mnie na to stać. Ale ta dodatkowo zerżnięta ze mnie kasa (łącznie 360 pln przez 18 miesięcznie) stanie Wam w gardle.

To jest The Onion Daily – serwis, który nienawidzi sieci Play. Najszybciej rozwijającej się sieci w Polsce.

———————
16.11 – sprostowanko

Cóż. Dzięki Wam sprawa poszła ciut dalej i ku mojemu zaskoczeniu… Nie zostałem olany! Ba! 24 godzinny brainstorm zaaowocował rozwiązaniem problemu.

Pakiet faktycznie poszedł w górę i Klient, który nie wie, że można zrobić pewien myk (o który poinformował mnie rzecznik Play) faktycznie będzie becelował 40 pln/miesiąc bo jak wiadomo. Za frajerstwo się płaci.

Jeżeli natomiast poznacie techniki walki z korpo okaże się, że da się i ten problem rozwiązać. Przeczytajcie Kochani jak:

Warszawa, 16 listopada 2015 roku

Nr telefonu: 73388706*
Nr zgłoszenia: 116674184

Szanowny Panie,

dziękuję za zgłoszenie z 15 listopada 2015 roku złożone  telefonicznie dotyczące zmiany ceny usługi Internet bez limitu, co miesiąc.
    Uprzejmie informuję, że obecnie cena pakiety Internet bez limitu, co miesiąc w taryfie FORMUŁA 4G LTE UNLIMITED 69,99 wynosi 40 zł. Rozumiem, że jest Pan niezadowolony ze zmiany ceny tego Pakietu. Dlatego Informuję, że może Pan zmienić aktualną posiadaną ofertę na ofertę promocyjną PLAY INTERNET BEZ LIMITU w ramach, której cały czas będzie Pan mógł korzystać z nielimitowanego Internetu w Play. Usługa jest w tej ofercie dostępna przez cały Okres Zastrzeżony oraz po przekształceniu Umowy w Umowę na czas nieokreślony od dnia aktywacji Karty SIM/USIM – opłata za korzystanie z usługi zawarta jest w kwocie Abonamentu. Wartość miesięcznego zobowiązania wzrośnie o 20 zł do kwoty 89,99 zł. Nie wiąże się to z przedłużaniem obecnego Okresu zobowiązania ani z naliczeniem dodatkowych opłat za zamianę taryfy. Poniżej przesyłam link do Regulaminu oferty promocyjnej
http://www.play.pl/resources/pdf/2015/Regulamin-Oferty-Promocyjnej-Play-Internet-BEZ-LIMITU-przy-sprz-na-odl_12082015.pdf

Dyspozycję zmiany taryfy może Pan złożyć dowolnym kanałem kontaktu z Obsługą Klienta Play.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu z Obsługą Klienta za pośrednictwem portalu Play 24 (www.play.pl). Jesteśmy także do Pana dyspozycji pod numerem 790500500 z telefonu innego operatora lub stacjonarnego lub *500 z telefonu Play.

                                                            Z poważaniem,
Agnieszka Ma*os
Obsługa Klienta Play

Na skróty – walcz o swoje lub sobie kup kubełek wazeliny. Dzwonię włączyć sobie nowy pakiecik!

Jak nie wierzycie to zadzwońcie do Play’a. Zobaczmy czy konsultanci znają opinię rzecznika… czy włączają pakiet za 4 dyszki?

Bless U i dzięki za pomoc w robieniu gównoburzy 😉

ps.
Play. Przepraszam za tego chuja. Dziękuję również, że mi wybaczyliście. Cmok w nos :*

pps.
Play. Znowu Was kocham! I polecam! I w ogóle jesteście super!