back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Pługowy program

  Naczelna dzisiaj bez humoru. Po pierwsze nie mogła dostarczyć organizmowi codziennej dawki endorfin, bo od biegania odstraszył ją wiatr i opady śniegu. Te endorfiny są niezwykle potrzebne. Potrzebne nam, bo jak szefowa „łyknie” dawkę szczęścia, to i nam się lżej pracuje. Niestety nie dzisiaj, bo do niemożliwości przebierania nóżkami dołączyła dwugodzinna podróż do pracy. Zazwyczaj zajmuje jej to 20-25 minut, ale dzisiejszy armagedon warszawski wydłużył czas przejazdu. Niby co roku jest zima, ale co roku zaskakuje drogowców. Naszym warszawskim weszło to już w krew.

  Naczelna musi jeszcze wrócić do domu, zatem spieszymy z doniesieniem, że rzeczniczka Trzaskowskiego, Karolina Gałecka na twitterowym koncie napisała: „170 pługopiaskarek od 4.30 pracuje na ulicach, którymi kursują pojazdy @WTP_Warszawa. Łącznie to 2370 km posypywanych pasów jezdni. W momencie kulminacyjnym na ulice wyślemy 306 pługów. Równolegle swoje działania prowadzą inni zarządcy, w tym urzędy dzielnic.”.

  Skoro taki komunikat wyszedł spod paluszków pani rzeczniczki to: A.) Naczelna nie jechała ulicami kursowania @WTP_Warszawa, obojętnie co za tą nazwą się kryje. B.) Być może jechała nie tymi dzielnicami, które odśnieżają: Mokotów, Śródmieście. C.) nie jechała w godzinach 4.30-5.00, kiedy jeszcze jeździły pługi. D.) Mogła poczekać do momentu kulminacyjnego, gdy liczba niewidzialnych pługów wynosiła będzie 306 (jakaż precyzja w liczbie).

  Przy okazji odkryliśmy o co chodzi z tą liczbą 276 padającą z ust Trzaskowskiego podczas sobotniej rewii, to liczba pługopiaskarek, które są w jego warszawskich zasobach. Liczba ta jest malejąca, jak ilość pługów w Warszawie, bo część maszyn: Lewica, PSL, Hołownia na drogę nie wyjadą.

  Skoro już nawiązaliśmy do sobotnich występów Trzaskowskiego, to już wiemy do czego jest ta koalicja276. Jak się okazało ma ona już konta na twitterze. Skoro ma, to taki dialog ujrzały dzisiaj nasze patrzałki: Robert Gwiazdowski pisze: „Taki postulat programowy dla Koalicji276 mam: jak pada śnieg będą piaskarki w Warszawie”, Koalicja276 odpowiada: „Dzięki, przyda się”.

  Droga Naczelno, być może jeszcze dzisiaj będziesz miała koszmarny powrót do domu. Jednak pamiętaj: Koalicja276 wpisuje w program odśnieżanie Warszawy, zatem jest szansa, że zimą w 2024 przejedziesz do domu ekspresowo.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap