back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Pluralizm a koncesja

  Trwa dyskusja na temat koncesji dla TVN24. Stacja może stracić koncesję naziemną, ale będzie mogła być nadawana z satelity, zatem z kablówek, jeśli jej władze będą chciały nie zniknie. Zamieszanie pewnie chwilę potrwa, a koniec końców stacja zapewne nadal będzie nadawała. Kto bowiem pozbawi siebie rozrywki? Nam bardzo by brakowało coraz bardziej rozhisteryzowanej redaktor Olejnik w „Kropce nad i” oraz programu „Tak jest”, gdzie redaktor Morozowski prowadzi już wyłącznie rozmowy z samym sobą.

  Obrońcy stacji imają się różnych sposobów, by podburzyć naród niby w obronie stacji. Ruch Ośmiu Gwiazd straszy naród odcięciem kanałów filmowych: HBO, Cinemax, Paramount, przy okazji kopiując tweeta Jakuba Wencla. Zarówno Ruch jak i Wencel nie mają absolutnie racji, gdyż stacje te nadawane są spoza Polski na podsrawie koncesji z innych krajów Unii Europejskiej, zatem nie może być mowy o zniknięciu z polskich kablówek.

  Najgorętszymi obrońcami TVN24 są politycy Platformy Obywatelskiej. To Ci sami, którzy chcą likwidacji TVP Info i zbierają podpisy w tej sprawie już od zimy. Gdzie się podział zatem ten pluralizm polityków PO?

  Wczoraj z leżaczka na plaży, podczas zasłużonego urlopu po 3 dniach pracy, „zaćwierkał” także Donald Tusk. „Chcą Polski bez praw, bez wolności, bez prawdy. Dlatego gwałcą Konstytucję, atakują sądy i uderzają w TVN i inne wolne media. Nikt już nie może udawać, że tego nie widzi. Demokracje umierają w ciszy. Zacznijmy krzyczeć.” No i rozkrzyczeli się komentujący pod tweetem Tuska. „Już się rzygać chce od USKUTECZNIANIA tych waszych racji No to jest tak k***a paradne że aż niemożliwe. Równolegle lecą zbierać podpisy pod likwidacją jednej stacji żeby teraz pisać tak o drugiej NIE DO WIARY ! ! !” pisze jeden z internautów. Drugi dodaje: „Raczej chcemy Polski bez Ciebie i bez Platformy Obywatelskiej.”

  My również mamy pytanko do pana Tuska: Gdzie była demokracja, gdy w sobotę wybierano Pana na przewodniczącego PO?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap