back to top
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Pływak” popłynął

  Jak oni to robią? O wczoraj zastanawiamy się jak TVN24 robi tłumy na wiecach. Wiecach polityków PO. Wczorajszym wiecu Donalda Tuska w Gdańsku. Z lotu tvn-owskiego ptaka tłumy były takie, że ludziska „siedzieli” jeden na drugim. Komar by się nie przecisnął nie wspominając o myszy. Prawie byśmy w to uwierzyli, gdyby nie jeden z uczestników TT. Tenże pokazał rzeczywistość okiem miejskiego monitoringu. Tłumy się jakby rozstąpiły i liczbę wiecujących należało zdecydowanie zmniejszyć. Jednak za kadrowanie TVN24 należy się szóstka. Zrobili dobrą robotę.

  Nawiązując do wystąpienia Donalda Tuska na Długim Targu w Gdańsku, to będziemy niestandardowi. Nie skomentujemy wezwań do debaty z liderem PiS, wszystkich facecji dotyczących telewizji publicznej, dalszego oczekiwania na jakikolwiek program Tuska. My zauważyliśmy dramatyczne wystąpienie p.o. lidera Platformy Obywatelskiej dotyczące polskich pływaków.

  Skandaliczne zamieszanie wokół polskiej kadry pływackiej mającej reprezentować kraj znad Wisły na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, nie umknęło uwadze Tuska. Skoro już tak się stało, to jedynym wytłumaczeniem mogło być to, że jest to wina rządzącego obozu. To była prawdziwa ekwilibrystyka i liczenie na to, że durny naród kłamstwo kupi. Musimy też wziąć pod uwagę fakt, że Tusk zapomniał kogo u siebie zatrudniał. Za kłopotami pływaków stoi bowiem prezes Polskiego Związku Pływackiego, Paweł Słomiński. Tak, to ten sam, który gdy premierem był Donald Tusk piastował stanowisko dyrektora departamentu w Ministerstwie Sportu, gdzie ówczesnym ministrem była kumpelka Tuska, Joanna Mucha. Gdyby ktoś miał dalej wątpliwości z która opcją związany jest Słomiński, to odsyłamy do wczorajszej wieczornej audycji stacji TVN24, gdzie w rozmowie z redaktorem Korościelem, rzeczony prezes PZP, wyznawał swoją miłość do stacji TVN24. Gdyby było tak jak sugerował Tusk, Słomiński siedziałby w innym studio i hymn pochwalny wygłaszał dla innej stacji.

  Być może spece od wizerunku Tuska podpowiedzieli mu, by sprawy pływaków już nie ruszać. Nie zmienia to jednak faktu, że „pływak” Tusk wczoraj popłynął.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, tvn24.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap