niedziela, 3 lipca, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Po co ta pompka

  Opozycja i sprzyjające jej media dalej pompują balonik, że niby to Rafał Trzaskowski ma w dniu dzisiejszym przemówić w Kongresie USA. Już wszyscy wiedzą, że jest to podkomisja, że nie będzie jedynym merem stolicy zaproszonym do uczestnictwa, że stanie się to za pośrednictwem łączy internetowych, ale oni liczą, że jeszcze się gdzieś zawieruszył jakiś jeden obywatel, który prawdy nie zna i piszą tak, jak np. Onet.pl: „Dziś Trzaskowski wygłosi mowę w Kongresie USA. Obejrzysz to na żywo w Onecie”.

  Tą narracją zmęczeni są już internauci nawet Ci, którzy sprzyjają Trzaskowskiemu i Platformie Obywatelskiej. Marek Migalski na twitterowym koncie pisze tak: „Ludzie (ikona trzymającego się za głowę) Nie „wygłosi mowę w Kongresie”, lecz weźmie udział w dyskusji w jednej z podkomisji. Po co to zadęcie? Wszak udział w tym panelu to i tak duża rzecz, więc po co ta pompka?”

  My jednak pomyśleliśmy sobie tak. Technika wizualna tak poszła w górę, że skoro Onet.pl ma transmitować to wiekopomne wydarzenie, to należałoby zrobić Trzaskowskiemu jakieś odpowiednie tło, aby ten jeden zabłąkany, nadal tkwił w świadomości, że jest to Kongres USA. Najlepiej niech obok Trzaskowskiego pojawi się awatar Bidena, który ucina sobie drzemkę podczas przemówienia mera stolicy. Być może wtedy więcej niż jeden obywatel uwierzą, bo scenki ze śpiącym Prezydentem USA nie są niczym niewiarygodnym.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap