back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Po sondażu należą się podziękowania

  Prawo i Sprawiedliwość odnotowało najlepszy wynik w sondażach od wielu miesięcy. Z wyników sondaży pracowni Social Changes wynika, że na PiS zagłosowałoby 37% badanych. Oczywiście chcielibyśmy sądzić, że jest to efekt planowanych założeń Polskiego Ładu, ale jakiś złośliwy chochlik podpowiada nam, że to naszej opozycji zależy na umacnianiu się partii rządzącej. W związku z tym uważamy, że politycy partii rządzącej powinni pędzić z bukietami dziękczynnymi.

  Wiecheć należy się bliźniakom Jońskiemu i Szczerbie za uporczywe nękanie ministerstw swoimi kontrolami, gdy szerzy się pandemia a urzędnicy Ministerstwa Zdrowia powinni zajmować się zdrowiem rodaków w miejsce odpowiedzi na liczne interpelacje i przygotowywanie dokumentów do kontroli.

  Wianuszek polnych kwiatków wręczony powinien zostać posłowi Sterczewskiemu. To najbardziej adekwatne kwiatki dla naszego “jelonka”. Ten postanowił skutecznie utrudnić pracę służb mundurowych, gdy zagrożone zostało bezpieczeństwo naszych granic. Do władz polskich i większości społeczeństwa nie dotarło jednak przesłanie posła Franka, który gościnności chciał udzielić w zamian za drinki z palemką na plażach Egiptu bądź Tunezji.

  Wiązanka uśmiechniętych słoneczników powędrować powinna do posła Nitrasa. “Piłowanie” katolików, to co najmniej 5 punktów procentowych. W związku z tym sugerowalibyśmy do kwiatów dołączyć jeszcze czekoladki. Tylko wcześniej należy sprawdzić, czy nadzieniem nie jest coś co spowodowałoby kolejne 5%, bo PiS takiej przewagi mogłoby nie udźwignąć.

  Szampana należałoby do kwiatków dołączyć dla Rafała Trzaskowskiego. Za całokształt. Całokształt zaproszonych gości na Campus. Za panią Bieńkowską, która z życzeniami dla Polaków wyraził chęć odcięcia ich od środków europejskich. Za pana Balcerowicza, który nie widzi problemu nierówności majątkowych, a dziennikarzy chce stawiać pod pręgierzem. Marszałka Grodzkiego, który chce zamykać szpitale i wymienianego wcześniej posła Nitrasa.

  Kosz kwiatów jednak należy się Donaldowi Tuskowi. Za powrót i zmarginalizowanie realnego konkurenta PiS, którym był wyrosły na fali zniechęcenia do PO, Szymon Hołownia wraz ze swoją formacją. Za mowę nienawiści już w wystąpieniu inaugurującym jego przewodniczenie w PO. Za schowanie się w “mysiej dziurze”, gdy wybuchł kryzys na granicy polsko-białoruskiej, a tym samym zezwolenie na wygłupy Jachiry, Jońskiego, Szczerby i Sterczewskiego. No i za poczucie humoru, gdy w TVN24 ogłosił się ratownikiem, zagrożonego przez Unię Europejską, Polskiego Ładu.

  Pani Kaczyński! Panie Morawiecki! Czas biec do kwiaciarni zamówić bukiety. Do kwiatków warto dołączyć także założenia Polskiego Ładu, który będzie podstawą programową drugiej połowy i trzeciej Panów kadencji.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło:
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap