back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Podprowadzona „renta wdowia”

  To, że Platforma Obywatelska nie ma swojego programu wiemy. Wiemy także, że bardzo skuteczni są w podbieraniu punktów programu innych ugrupowań. Jeśli takie działanie ma scalić opozycje, to winszujemy dobrego humoru.
  Dzisiejszy Twitter obiegł wpis posłanki Kingi Gajewskiej z Platformy Obywatelskiej. „Za rządów PiS-u jest 360 tysięcy emerytów, którzy mają emerytury głodowe, 85% to właśnie kobiety. Dlatego proponujemy „wdowie” 25% świadczenia zmarłego współmałżonka do własnej emerytury. #KobietyMająWybór”. – napisała Gajewska. Bardzo to szlachetne, wdowy zapewne się cieszą, jednak o tym pośle dowiedziały się już od Lewicy, która jako pierwsza zaproponowała „rentę wdowią” i wspólnie z OPZZ zebrała podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o niej.

  Nie dziwi zatem fakt, że politycy Lewicy przecierają dziś oczy ze zdumienia. Anna Maria Żukowska z Lewicy pyta i informuje posłankę Gajewską: Cześć, Kinga! A ustawę złożoną w tej sprawie podpisałaś? Nie? Nie szkodzi. Już 7 lipca w Sejmie będziesz miała okazję zagłosować ZA, gdyż to Lewica wspólnie z OPZZ zebrała pod nią podpisy. Nie dziękuj. Wiemy, że nie macie własnych pomysłów i nawet ustawy nie napiszecie.”

  Droga Platformo! Może czas już usiąść za stołem i napisać cos własnego, a nie żerować na cudzych pomysłach?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap