back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Polacy nie kupują królika z kapelusza

  Prawu i Sprawiedliwości rośnie w sondażach. To jeszcze nie efekt powołania Sławomira Nitrasa na tego, który ma stać na czele kontroli wyborów. Jego zasługą będzie zapewne kolejny sondaż, w który PiS owi jeszcze bardziej skoczy. W związku z tą zwyżką w sondażach dla PiS nie dziwi fakt, ze w naczelnej tubie Platformy Obywatelskiej, czyli Gazecie Wyborczej ukazuje się felieton Marka Beylina pod jednoznacznym tytułem: „Dlaczego PiS-owi nie spada, a opozycji nie rośnie. Co jest nie tak z tą opozycją?”.

  Felieton Beylina nie jest pierwszym, który stawia znak zapytania dotyczący opozycji, który ukazał się w Gazecie Wyborczej. Przed paroma dniami w podobnym duchu na łamach tej gazety ukazał się artykuł Pawła Wrońskiego, a dziennikarka Gazety Wyborczej Dominika Wielowieyska zastanawiała się, czy nie czas zmienić Tuska, który chce zostać premierem.

  Na proste pytanie Marka Beylina jest równie prosta odpowiedź. Społeczeństwo polskie ma zaufanie do partii rządzącej, bo ta w przeciwieństwie do partii opozycyjnych ma program. Programem Platformy Obywatelskiej jest nie mieć programu, ewentualnie zakosić jakiś fajny pomysł innemu ugrupowaniu. Na tę sytuacja duży wpływ ma także nawalanka na opozycji pomiędzy PO, a partią Szymona Hołowni. Wspólna lista, wymysł Tuska już poszedł do lamusa, a Hołownia także na łamach Gazety Wyborczej o tym projekcie mówi: „jedna lista to sprzedawany ludziom wielki pic na wodę” lub „wspólna lista to wielka wydmuszka”.

  Odpowiedź na pytanie Baylina może być zatem jedna: Polacy już nie kupią królika z kapelusza.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: gazeta.pl

  photo: gazeta.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap