back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Polacy ocenili kampanię prezydencką kandydatów. Kto dostał pałę, a kto szóstkę?

  Zakupy w spożywczaku, wizyty w Kołach Gospodyń Wiejskich, afera z kłami w tle, otwarte poparcie osoby, która jak sama o sobie mówi, ma ogromny elektorat negatywny, wpadka z elektrowniami, kolejowe rozterki… Polacy oceniali jakość kampanii wyborczych kandydatów na Prezydenta RP. Jak wynika z sondażu IBRIS Polacy za najlepszą kampanię uznali tę prowadzoną przez obecnego Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Na drugim stopniu podium kampania Władysława Kosiniaka Kamysza, ostatnie miejsce na pudle zajmuje Małgorzata Kidawa Błońska.

  Andrzej Duda wygrywa we wszystkich trzech kategoriach: sposób prowadzenia kampanii, pod względem wiekowym i preferencji partyjnych. Co ciekawe dobrą ocenę kampanii Dudy wystawiali także wyborcy partii opozycyjnych.

  Redakcja „Cebuli” wstrzymuje się jeszcze od oceny kampanijnych harców. Możemy jedynie podpowiedzieć, co niewątpliwie wpłynie na nasz głos. Dla każdego z kandydatów mamy wyzwanie, które wpłynie na jakość kampanii uczestników. Otóż z chęcią usłyszelibyśmy Andrzeja Dudę recytującego „Ptasie radio” Juliusza Tuwima w duecie z Jarosławem Kaczyńskim. Szymon Hołownia uzyskałby naszą przychylność po namiętnym pocałunku z Kazimierą Szczuką. Gwarantowany nasz głos miałby Władysław Kosiniak Kamysz pląsający w rytmie tanga z różą w zębach z byłą posłanką Krystyną Pawłowicz. Robert Biedroń w pielgrzymce pątniczej do Lichenia w towarzystwie Włodzimierza Czarzastego, a posłanka Kidawa z Donaldem Tuskiem w roli gangsterów w remake’u filmu „Szybcy i wściekli” mogliby liczyć na naszą przychylność.

  Szefom Kampanii, za darmową podpowiedź „Cebuli”, nie każemy dziękować.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność..

  źródło: wiadomosci.radiozet.pl
  photo by pixabay.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap