back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Polacy słuchają i sprawdzają

  Czy politycy opozycji robią nas w balona? Oczywiście, że tak. Zrobią wszystko, by dobrać się do koryta, a najlepiej zrobią to naszymi rękoma przy urnach wyborczych. Polacy jednak nie są głupi i po każdej ich rewelacji mówią: SPRAWDZAM! Tak też się stało w niedawnym przypadku.

  Poseł Trela wraz posłem Iwaniakiem z Lewicy pojechali z kontrolą poselska. Cholera go wie jaka, ale chyba do Pabianic. Po przeprowadzeniu kontroli obwieścił podczas konferencji prasowej, że dzwonił do składu opałowego i tam uzyskał informację, że węgla nie ma. Posła Trele postanowiła sprawdzić mieszkanka Pabianic i udała się jego śladem po czym obwieściła na TT: „W TVN24 poseł Trela obwieścił, że dzwonił do składu opału w Pabianicach i tam nie ma węgla. Obdzwoniłam składy opałowe w Pabianicach, w każdym jest węgiel. Panie Trela daleko Pan na takich kłamstwach nie zajedziesz”.

  Panu Treli albo ktoś źle podpowiedział albo liczył, że Polacy na kłamstwo dadzą się nabrać. W obu przypadkach się przeliczył.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap