back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Polacy za Morawieckim

  Jak dopiec premierowi? To pytanie, które od rana zadają sobie politycy opozycji i media jej sprzyjające. Im bardziej premier Morawiecki chce ulżyć Polakom w tym trudnym czasie, tym krótsze noce tej „uroczej” gromadki. Pomoc rządowa chwalona jest przez rodaków, założenia Polskiego Ładu także, mimo początkowych wpadek. Gdzie dowalić, jakiej konfabulacji użyć, to zajmuje naszą opozycję. Krętactwom we wpisach, artykułach, wypowiedziach w TVN24 nie ma końca.

  Portal Onet.pl pod redakcją miłościwie panującego Bartosza Węglarczyka, pozazdrościł palmy pierwszeństwa w opluwaniu Morawieckiego, stacji TVN24. Wczorajszy artykuł pod tytułem „Szczepionkowi hipokryci wśród polityków. Ujawniamy, kto ukrywa, że się nie szczepił” opatrzyli zdjęciem premiera. Większość Polaków pamięta scenki w telewizji i zdjęcia, gdy Morawiecki poddawał się iniekcji, ale onet.pl postanowił zamieszać w umysłach rodaków. Może ktoś się da nabrać? Może choć jeden Polak uwierzy w matactwo, nie zaglądając do treści? Chyba jednak nie wyszło i na onet.pl posypały się gromy. Portal mógł jednak liczyć na swoich adwokatów, polityków PO. W jednym z programów publicystycznych poseł PO tłumaczył się za onet.pl. Ponoć w redakcji onetu pojawił się złośliwy chochlik, który zdjęcie podmienił tuż przed publikacją. Tłumaczenie, jak z przedszkola, ale czego możemy wymagać od polityków PO. To jest ich właściwy poziom.

  Dziś opozycja z onetem i TVN24 będzie miała ciężki dzień. Jak zinterpretować wyniki sondażu, który publikuje Dziennik Gazeta Prawna. Z badań United Surveys dla DGP i RMF wynika, że 51% Polaków nie chce odwołania szefa rządu w tym 20% wyborców PO i 40% Lewicy.

  Miłego dnia droga opozycjo. Miłego dnia.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, rmffm.pl
  photo by:
  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap