back to top
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Polaku! Przypomnij sobie przy urnie!

  Olaboga co się stało! Jęki, płacze, darcie szat. Lewica po spotkaniu z premierem Morawieckim postanowiła poprzeć Europejski Fundusz Odbudowy. Postanowili działać na rzecz interesu Europy, zostawiając na boku partyjniactwo. Przecież wiadomym jest, ze pieniądze z EFO będą nie tylko dla Polski ale dla całej zbolałej po pandemii Europy. Włosi i Portugalczycy czekają na te pieniądze, jak na zbawienie, ale dla Platformy Obywatelskiej i całej Koalicji Obywatelskiej ten fakt jest nieistotny. Dobro rzeczpospolitej też mają w najgłębszym poważaniu, bo liczy się tylko by odsunąć Zjednoczoną Prawicę od władzy i podzielić się odzyskanymi synekurami.

  Borys Budka i pozostali członkowie Koalicji Obywatelskiej wyzwali jeszcze nie tak dawno premiera by nie odrzucał projektu EFO, bo to będzie prowadziło do POLEXITU. Wówczas Borys Budka grzmiał: „Koalicja Obywatelska daje gwarancje poparcia w parlamencie europejskim Funduszu Odbudowy. Dajemy gwarancję, że w parlamencie, kiedy będzie trzeba ratyfikować ten nowy fundusz, tak bardzo potrzebny Polsce będziemy wspierać ten rząd. Niech Pan Mateusz Morawiecki wreszcie nie boi się swoich partyjnych kolegów, tylko niech wreszcie zachowa się jak mąż stanu, premier rządu, który walczy o interesy Polski, swoich obywateli, a nie interes Ziobry, Kaczyńskiego, ludzi którzy walczą o swoje polityczne przetrwanie”. Dzisiaj, gdy dokument jest na stole oni zmieniają swoją optykę i mają czelność patrzeć ludziom prosto w oczy. Ludziom poszkodowanym po pandemii. Przedsiębiorcom, restauratorom, hotelarzom i wielu innym Polakom, którzy mają szansę skorzystać na pieniądzach z Funduszu Odbudowy.

  Dziś cisną się gromy na polityków Lewicy, którzy posłuchali byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego i udali się ze swoimi propozycjami do Krajowego Funduszu Odbudowy do szefa polskiego rządu. Rozmowy były pomyślne, propozycje zostały przyjęte, a Lewica deklaruje poparcie dla pieniędzy na odbudowę polskiej gospodarki.

  Komentarze polityków Koalicji Obywatelskiej i ich ulubieńców sięgają dna, ale warto je przytoczyć. Przytoczyć po to by Polacy zapamiętali i odpłacili się stając przy wyborczych urnach. Jan Grabiec pisze: „W Polsce budowanych jest rocznie 140 tys. mieszkań na sprzedaż i wynajem. Za rządów PO-PSL dofinansowaliśmy tańszy zakup prawie 250 tys. mieszkań dla młodych. A Wy „negocjujecie” 75 tys. mieszkań ratując rząd Morawieckiego, który obiecał 100 tys. mieszkań już 5 lat temu?”, poseł i sekretarz PO Marcin Kierwiński: „Było: „Widzę światełko w tunelu” Jest „Zobaczyliśmy chęć dialogu rządu” Jaki będzie efekt wszyscy wiemy. Kaczyński zaciera ręce.” Katarzyna Lubnauer posłanka Nowoczesnej: „Mam jeden podstawowy (postulat do KPO) – koniec ZP i nowe wybory”.

  Czy Koalicji Obywatelskiej chodzi o dobro Polek i Polaków. Nie! To działanie na szkodę Obywateli dla własnych korzyści. Polacy zapamiętają!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap