back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Politycy opozycji prześcigają się w obrzydzaniu Polakom Unii Europejskiej

  Manipulacje posłów opozycji i związanych z nimi ich symetrystów przy pieniądzach, które należą się Polsce z KPO jest zatrważająca. Grodzki, Ochojska, Trzaskowski, Tusk przechwalają się ile siły wnieśli, by Polska i Polacy tych pieniędzy nie otrzymali. Skutek tych działań może być dla nich nieprzewidywalni. Im dłużej w Polsce nie ma zasilenia należnymi pieniędzmi z Kpo, tym bardziej nasila się wśród Polaków eurosceptycyzm. Nie dziwią nas zatem takie zżarty zamieszczane w mediach społecznościowych: „Co to jest Unia Europejska? – To taki bankomat, gdzie wpłacasz 1000 złotych, wypłacasz 700 złotych i jeszcze musisz Niemca o PIN poprosić”.

  Posłowie opozycji starają się nie zauważać tego faktu. Faktu niebezpiecznego. Zatem nadal dmuchają ten niebezpieczny balonik. Tym razem posłanka Izabela Leszczyna, o której jeszcze niedawno mówiło się, że jest kandydatem Platformy Obywatelskiej na premiera. Leszczyna tak pisze na twitterowym koncie: „Pieniądze z KPO pojawią się po zmianie władzy, bo PO zapewni niezależność sądom! Nie potrzebujemy partyjnych sądów, bo nie chcemy bezkarności polityków”. Czy pani Leszczyna wzięła pod uwagę fakt, ze PO może nie dojść do władzy ani przy najbliższych wyborach, ani przy kolejnych? Co jeśli nie dojdzie? Czy PO i jej ludzie będą w nieskończoność blokowali należne nam fundusze?

  Leszczynie odpowiadają internauci. „Brawo, pani L. ! Bardziej otwarcie o tym czemu Unia blokuje pieniądze się nie da. Zmiana władzy i cyk, pieniądze są.” – sarkastycznie ocenia wpis Leszczyny internautka. „Znowu będzie można zadzwonić do sędziego, plucie i popychanie policjantów uznawać za niska szkodliwość czynu (zresztą w peowskich sądach już tak jest). No i doktryna Numanna stanie się oficjalnym prawem. Sądy są niezależne od faktów i dowodów przy sprawach celebrytów i peowców” – snuje wizje pan Piotr. „jaka partia zapewni niezależność sadom. Żadna. To bajeczka dla naiwnych. Wasza przedstawił Neumann” – dodaje pan Adam.

  PO i reszta opozycji prześciga się by obrzydzić Unię Europejską Polakom. Może wkrótce faktem stanie się wizja Schetyny, który chciał referendum europejskiego. Naród to wymusi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: facebook.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap