back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Polityczna biegunka

  Znowu zgrana płyta. Opozycja dostaję w cztery litery i jedyne co im zostało, to straszyć rodaków Polexitem. Nudne, to jak flaki z olejem, nikt się tym nie przejmuje, ale oni walą w ten bęben licząc, że Polacy rozumu nie mają, przestraszą się i spojrzą łaskawszym okiem na tych nieboraków, którym efekt Tuska już nie pomaga.

  Poseł Gawkowski z Lewicy już nawet zwołał konferencję prasową, bo posiadł tajemną wiedzę. Stojąc u boku posłanki Nowickiej, żeby parytety były zachowane, oświadczył: „Rozpoczęły się przygotowania do wyjścia Polski z UE. W MSZ toczą się prace nad ustawami”. Pewnie stacja TVN24 nadawała na żywo i powtarza ten bełkot co godzina licząc na ułomności Polaków. Ciekawe, że zamieszcza też sprostowanie rzecznika Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Łukasza Jasiny, który na TT napisał: „Informuję że twierdzenie pana posła, jakoby w MSZ RP przygotowywane były akty prawne dotyczące wyjścia Polski z UE jest nieprawdziwe.”

  Uaktywnił się też w sprawie Polexitu Maciej Stuhr, który grozi: „Wyjdziemy z UE. To nie jest dla nas miejsce”. Właściwie, to chcielibyśmy takiego 5 minutowego Polexitu, aby pan Stuhr wyjechał i nie musiał nas zamęczać kolejnymi swoimi antypolskimi wystąpieniami. Ani to mądre, ani to śmieszne.

  Objawił się też Donald Tusk. Ten będzie straszył w programie „Jeden na Jeden”, oczywiście w swojej ulubionej stacji TVN. Mamy nieodparte wrażenie, że gdy Tusk znika z polskiego podwórka, to lobbuje w Brukseli, by podsycać niepokoje na linii Polska – Unia Europejska. Taki Donuś skarżypyta.

  Mamy prośbę do naszej opozycji. Zanim kolejny raz zaczną straszyć Polaków niech wcześniej przeczytają, co oni o tym myślą. A myślą podobnie, jak Robert Smoktunowicz, który na TT napisał: „Gdy na tt w trendach znajdujecie hasło Polexit nie przejmujcie się. To tylko stała grupa polityków i dziennikarzy miewa nawracające – antykaczystowskie nocne koszmary, poranne urojenia i omamy oraz biegunkę myśli połączoną z napadem paniki. To niestety choroba nieuleczalna…”

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap