back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Polska 2050 na drodze Nowoczesnej i Ruchu Palikota. A może nawet na autostradzie

  Ups, zaczęło się. Zaczęła się samolikwidacja Polski 2025 Szymona Hołowni. Trzeba przyznać, że szybko, bo zanim partia ta zasiadła w polskim parlamencie. Może się okazać, że rozbiór Polski 2050 będzie szybszy niż Nowoczesnej czy Ruchu Palikota. Rozbiór, bo zapewne odchodzący członkowie wkrótce zasilą szeregi Platformy Obywatelskiej.

  Na Twitterze pojawił się filmik opatrzony komentarzem: „Dziś większość członków partii Polska 2050 SH budujących okręg 20 (Warszawa) podjęła trudną decyzję o rezygnacji z partii. Zapewniamy, że swojej aktywności nie kończymy…”. W trakcie filmu byli już członkowie partii Polska 2050 Szymona Hołowni mówią o powodach odejścia. Mówią, że przyszli z głowami pełnymi pomysłów i sercami pełnymi nadziei. Chcieli razem z Szymkiem zmieniać Polskę. Jednak okazało się, że „to co miało być nowe okazało się kopią starego” – żalą się w filmie. Ponoć dla nich ważniejsza jest Polska niż interesy osobiste.

  Grubo pojechali, bo interesy osobiste, to cios między oczy byłego ich szefa.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło; twitter.com

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap